İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Server sponsoru araniyor (potansiyel buyuk)

piggy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.dosyayukle.com ve www.resimyukle.net icin server sponsor edicek kurulus veya bireyler ariyorum. resim ve dosya yukleme alanlarinda buyuk bir potansiyel var suan icin. ilgilenenler lutfen pm ile bana ayrintili bilgi versinler.

P.S: reklam ve diger ivir zivir gelirlerin buyuk bi kisimi sponsora gidicektir saygilar

G

Gmail

Misafir
Host,Domain Derken Şimdide Server Sponsoru İyi İş :)

Adam Sizin Clone veya marez Scriptinize mi Sponsor OLarak server Verecek?

dosyayukle.com Burdaki Scrpipt Ya marez yada Clone Çünkü Arşivimde Var

Ayrıca 1 Server İle Olacak İş Değil Bunlar.Gerçekten Bu Tür Sitelere Sponsorluk Varsa Ben Daha İyi Bir Script İle Sponsor Arayım :D

Ekleme: resimyukle.net in scripitide arşivde var.bunun içinde yukardaki yazdıklarım geçerli.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Host,Domain Derken Şimdide Server Sponsoru İyi İş :)

Adam Sizin Clone veya marez Scriptinize mi Sponsor OLarak server Verecek?

dosyayukle.com Burdaki Scrpipt Ya marez yada Clone Çünkü Arşivimde Var

Ayrıca 1 Server İle Olacak İş Değil Bunlar.Gerçekten Bu Tür Sitelere Sponsorluk Varsa Ben Daha İyi Bir Script İle Sponsor Arayım :D

Ekleme: resimyukle.net in scripitide arşivde var.bunun içinde yukardaki yazdıklarım geçerli.

DOstum o zaman bari Bu scrpiptleri bizede sun. Olmazmı? İstersen Pm den at adreslerini bizde indirelim. Tesekkürler

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
DOstum o zaman bari Bu scrpiptleri bizede sun. Olmazmı? İstersen Pm den at adreslerini bizde indirelim. Tesekkürler

Bu scriptler heryerde var. Bu scriptler heryerde var. Sen yenisin sanirim Ayrica marez istemek dagitmak forum kurallarina aykiri. Banlanmak istiyorsun saniyorum :)

piggy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
custom script yaptirilicak eger sponsor bulunursa

G

Gmail

Misafir
kusura bakmayın arkadaşalr marez olan şeyi dağıtamam :)

piggy;
dostum sende yanlış anlama ama bu devirde domain sponsoru arayana bile binbir laf yediriyorlar.kimse sana sponsor olmaz !

adam sana sponsor olacağına gider marez scripti atar (tabi serveri varsa sanmam marez ile uğraşacağıın) kurar.ama 1 server ile olacak iş değil.yanlış hatırlamıyor isem elmas güneş sokğa atacak paranız varsa bu işe girin demişti.tabi getirisi büyük olur ama 1 server ile mümkün değil :)

N

NRT

Misafir
ilk başlangıc için sponsor bulman cok zor ilerleyen zamanlarda bulabilirsin bu yüzden bir süre kendini sıkman gerekli.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
potansiyel büyük dediğin ne kadarlık potansiyel bu?
Server sponsor olanın bundan karı ne olacak?
madem potansiyelin büyük neden bu potansiyeli değerlendirip kendi lehine çevirmiyorsun?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5