İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Server Test için Botnet, DDOS veya SYN Saldırısı Gerekiyor !

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam

Server güvenlik testi yapmak için Botnet, DDOS veya Syn Attack türü gibi değişik şekillerde saldırılar gerekiyor.

Eğer yardımcı olacak arkadaşlar olursa şimdiden teşekkürler.

Sitemin adresi : www.tcpsecurity.com

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sanıyorum bu başlığı okuyup test 'e bende katılayım diyen 2 ayrı botçu arkadaşa teşekkürler. Saldırılar ufak çaplıda olsa server korumalarını denemek açısından işe yaradı :)

Devamınıda bekleriz ... :)

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yamultucuyla kendine proxy destekli session flood çek.

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
::D heheh. böyle konuda ilk defa gördüm. e eminimki hiç böle hızlı yardım kimseye gelmemiştir. millet saldırı yapayım die bekliyor zaten. benimde kıl oldğuğum bi kaç site var.deneme amaçlı onlarada saldırsanız :D

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şimdi senin programını virüssüz halde internetten bulmam lazım daha sonra o program için vmware üzerine ayrı bir sistem yüklemem lazım + proxy bulup kendime saldırmam lazım

aklımda bulunsun bir ara yükleyip denerim.

Eğer istersen ve hazır online iken benim siteyi bir yamultuver :)

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Saldırılara karşı bir türlü test edemedim şu serveri ... Saldıranların çoğu çoluk çocuk herhalde
Sanıyorum ya saldırı alan bir siteyi host etmem gerekecek yada birkaç lamer topluluğuna küfür etmem gerekecek :)

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
absürt site aç botunu topla sen kendine saldır :)

ErrorLog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

İsteğiniz üzere bir arkadaşa dedim yolladı zombileri.

Sitenizi şuan test edebilirsiniz, açılmıyor orasını bilemem.

Kolay gelsin.

22.08.2009 21:54

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Konuyu başlatan arkadaşımızın ricası üzerine konu kapatılmıştır.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu başlığı daha sonradan okuyup bende test yapmak istiyorum diyen olursa, sitemin mesaj bölümünden veya forumdaki özel mesaj yoluyla bana önceden haber vermeleri daha iyi olacaktır :) Ben uykudayken yaptığınız testlerin bir manası olmaz

Bu arada belirtmiş olayım websitem 2009 başından beri adsl bağlantı üzerinde çalışıyor. Vur dediysek öldürün demedik :)

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Gecenlerde zaten bu konu benzeri başka bir konunda gerekli testler yapılmamışmıydı ?

T

trgy

Misafir
Yapılmıştı sanırım sillinmiş mesajlar güvenlik açısından. Herkesin bilmemesi gereken bilgiler olduğu için.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu konularda ne saldırı çeşidi biter nede bunlara karşı alacağımız öğreneceğimiz güvenlik önlemi.

Ben sadece daha sonra bu başlığı görüpte kendini denemek isteyen kişiler için yazdım son mesajı. Bu sayede bende kendimi daha fazla geliştirmiş oluyorum bu konuda.

Ayrıca bu gibi saldırılar her istendiğinde olmaz ya çok hitli yada göze batan bir siten vardır veya birileri seninle birşeyler için uğraşırsa yersin bu saldırıyı. Hazır burda konu açılmışken ve her dönem değişik kişiler tarafından okunma şansı varken bu şansı kullanmış olayım.

İyinet 'e teşekkürler bu arada bu başlık için :)

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ttnet'in ip adresi ile syn udp ddos güvenlik saglıyabiliyorsanız gerçekten tebrik ederim sizi.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Crazy sağlanmıyor maalesef sadece küçük çaplı ve belli saldırılar için önlem alınabiliyor. Zaten amaç adsl bağlantı üzerinde saldırı türlerini gördükten sonra gerçek serverlarda çözüm üretmekti. :) Ayrıca birkaç bilgi daha edinmiş oldum kendimce.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
NeMarT yok gerekmiyor :) Anca 5mbit uplink quicknet bağlatırsam eve o zaman burdan seslenirim :) nerdeyse 1mbit 'in yarısı olan bir upload hızıyla fazla birşey olmuyor.

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tamam hocam bende bot topluyorum zaten bağlattırırsan haber et saldıralım:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5