İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Server Test için Botnet, DDOS veya SYN Saldırısı Gerekiyor !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bir önceki açtığım başlık ne hikmetse hiçbir küfür, kavga vs.. içermediği halde kilitlenmiş o yüzden bu başlığı açmak zorunda kaldım. Eğer yöneticiler eski başlığı tekrar açarlarsa bu başlığı silebilirler.

En son www.tcpsecurity.com sitesine güvenlik testi için DDOS yapıcak arkadaşlar arıyordum. Hala da arıyorum.

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
DDOS'u kesip kemeyeceğinizimi deneyeceksiniz acaba ?

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Peki bu tip saldırıların net police tarafından yakalanma ihtimali olduğunu bilmiyormusunuz acaba? Size saldırı yapacak arakdaş o sırada yakalanırsa en az 150 TL gibi bir rakam adsl faturasına yansılıyor. Bu risk'i hadi o kişi göze aldı, peki siz göze alabilecekmisiniz?

Yanlış anlamayın bu şekilde detaylı konuşuyorum çünkü 50 makinadan aynı anda saldırı yapabilecek kapasiteye sahibiz.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Peki bu tip saldırıların net police tarafından yakalanma ihtimali olduğunu bilmiyormusunuz acaba? Size saldırı yapacak arakdaş o sırada yakalanırsa en az 150 TL gibi bir rakam adsl faturasına yansılıyor. Bu risk'i hadi o kişi göze aldı, peki siz göze alabilecekmisiniz?

Yanlış anlamayın bu şekilde detaylı konuşuyorum çünkü 50 makinadan aynı anda saldırı yapabilecek kapasiteye sahibiz.

50 makine bir araya gelip botnetin b si edemiyor malesef :) Test işlemi için min 5k makine gerekli diye düşünüyorum

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Rmz net polis tarafından yakalanma ihtimalini düşünen adamlar için önlem almıyorum veya ayarlamıyorum zaten serverı.

Normal bir adsl bağlantısıyla veya orta derecede bilgisi olan bir internet kullanıcısının sunucuma bir zarar verebileceğini hiç düşünmüyorum. O yüzden bu kişiler birkaç denemeden sonra birşey yapamadıklarını görecekleri için ne onların başı belaya girer nede benimkisi.

Bu arada 50 makina olayına gerek yok bence tek makina ile işi bitiren adamlar var ortalıkta ama bu tür kişilerin bu başlığı görüp test için benim serverı kullanması gerekiyor :)

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Benimde demek istediğim o riski göze alıp apabilecek adam çıkarsa ne mutlu size. 50 Makina bot net'in b'si etmiyor doğru komple botnet ediyor.

Polemik yaratmıcam, umarım riske girebilecek birini bulursunuz.

xx_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir önceki açtığım başlık ne hikmetse hiçbir küfür, kavga vs.. içermediği halde kilitlenmiş o yüzden bu başlığı açmak zorunda kaldım. Eğer yöneticiler eski başlığı tekrar açarlarsa bu başlığı silebilirler.

En son www.tcpsecurity.com sitesine güvenlik testi için DDOS yapıcak arkadaşlar arıyordum. Hala da arıyorum.

Siteni test ederim. Test etme bedeli 2000.- TL dir.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
LaTenT yaptığın test için çok teşekkür ederim fakat devamlı ddos veya botnet saldırısı alan bir sitem olmadığı için server ayarlarını fazla değiştirme ihtiyacım olmuyor. Bu arada tüm servisler otomatik şekilde kontrol edilir ve yeniden başlatılır ama dediğim gibi bir saldırı durumu olmadığı için bu işlemler normal düzeyde.

Eğer tekrar deneme imkanın varsa yazdığın programa göre bir ayarlama yapabilirim. Her saldırının şekli aynı olmadığı için yapacağım server ayarlarıda farklı olmak zorunda. Sen kabaca açıklamışsın fakat öncelikle benimde saldırı şeklini görmem lazım.

Anlık iletişim kurmamız gerekirse [email protected] msn adresini eklersen sevinirim.

Bu arada not olarak vereyim sitem 2009 sene başından beri evde kurduğum server üzerinde çalışıyor yani adsl upload hızı sözde 1mbit fakat gerçek hız 1 mbit 'in yarısından biraz fazla olduğu için büyük boyutlu saldırılarda sitenin çökmesi normal. Çoluk çocukla veya ordan burdan aldıkları programlarla saldırı yapan tiplerle her türlü başa çıkarım ama benim ilgilendiklerim işini bilenler :)

DDOS saldırısını 2000 TL ye yapan arkadaşa söyliyeceğim tek şey sen benim sitemi 1 hafta kapalı tut parayı hemen banka hesabına göndereyim.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Site açık eğitime devam LaTenT :) 2000 TL isteyenler buyursun kapım açık isterlerse port da açarım rahat saldırmaları için

Şaka bir yana şu anda LaTenT sitem üzerinde deneme yapıyor + güzel bir program çıkarmış ortaya

xx_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site açık eğitime devam LaTenT :) 2000 TL isteyenler buyursun kapım açık isterlerse port da açarım rahat saldırmaları için

Şaka bir yana şu anda LaTenT sitem üzerinde deneme yapıyor + güzel bir program çıkarmış ortaya

selamlar;
ben program kullanmam
bu zamana kadar kime kızdıysam yaptığım saldırıların büyük çoğunluğunda başarılı oldum. Sizin siteniz üzerinde hiç deneme yapmadım. Ama tekrar ediyorum benim saldırılarım program saldırısına hiç benzemez. makinede hasarlarada neden olabilir. Her yaptığım saldırıdada başarılı olacağımı iddia etmiyorum. Çok iyi makineler gördüm. mesela size ddos yapıpda başarılı olduğunu söyleyen arkadaş godady hostta barınan sitelerde etkisiz olacaktır.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
xx_1 tabiki haklısın program haricinden binbir türlü saldırı şekli mevcut.

Bu başlığı okuyan arkadaşlar veya forum yöneticileri yanlış anlamasın buradaki amaç sağa sola saldırıp zarar vermek değil sadece güvenlik kontrolü :)

xx_1 ben makinamı feda etmeye hazırım şu anda + birkaç makinam daha var olmazsa onlarıda feda ederim yeterki sen bana bir güzellik yapıver ve sitemi test et.

Bir önceki mesajda söylediğim gibi büyük bir sunucuda barındırmıyorum sitemi işi bilen birisi adsl üzerinde çalışan bu sistemi çökertebilir rahatlıkla. Ama şunuda belirteyim siteyi 1 saat kapadım demekle de olmaz.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Mesajlarınızı birleştiriyorum lütfen flood yapmadan mesaj yazınız.

xx_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
21:32 siteniz yanıt vermiyor. istersem 10 değil 2 ay kapatabilirim. Ama 2000 şaka idi test ettik saldırıyı kesiyorum ama bir süre daha etkili olabilir. Gerçekten çok zayıf saldırdım.
özür admin.

Bu arada sicde durum nedir? bilgi verirseniz çıkmak gerekiyor çünkü.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
tcpsecurity.com 'a ulaşamıyorum şuan itibariyle ben.
Ayrıca sunucunu kendinde barındırıp böyle saldıları engelleyebildiğin/engellemeye çalıştığın için tebrik ederim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
büyük siteler bunlarla nasıl baş ediyor acaba... Gerçek bir saldırıya dayanabilmek için alt yapıya nekadar harcanmalı ?

Gibi sorularıda arada ben kaynatıyım istedim

edit: siteye bende ulaşamıyorum

Weblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
büyük siteler bunlarla nasıl baş ediyor acaba... Gerçek bir saldırıya dayanabilmek için alt yapıya nekadar harcanmalı ?

Gibi sorularıda arada ben kaynatıyım istedim

edit: siteye bende ulaşamıyorum

Hat kapesitesi güçlü olan makina her saldırıya dayanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5