İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Serverdaki backupı yükleme

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar serverda 800 mb gz ile sıkıştırılmış full backup var. Bunu cpanelden yükleyemiyorum çünkü download edip pc den okutmak gerekiyor. Serverdan restore edebilir miyim?

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SSH den Yedeğin olduğu Dizine Git ve Alttaki Komutu Çalıştır.

/scripts/restorepkg kullanıcıadı

Kullanıcı Adı Kısmına Sadece Hesap Kullanıcı Adını yaz.Bu İşlem Herşeyi otomatik Yapıp bitirir.

Fakat 800 MB biraz Büyük Sabırlı ol Makinene Göre :)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:
Arkadaşlar serverda 800 mb gz ile sıkıştırılmış full backup var. Bunu cpanelden yükleyemiyorum çünkü download edip pc den okutmak gerekiyor. Serverdan restore edebilir miyim?

800mb bir dosyayı pc'den yükleyemezsiniz. Yine en kolay yolu shell hesabınız varsa shellden yüklemek.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:
SSH ne abicim? ben anlamam böyle şeylerden :)
dandik bi reseller hostum var sadece :(

Hosting Operatörüne Ulaş Ve yedeğini Ssh den Bu Komut ile yüklenmesini Rica Et :)

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:
You probably need to download it on your local computer and then restore it

cevaba bak :)

Eğer Yabancı Bir yer ise onlar için 800 MB çok Basit Gelebilir.Kendi Bağlantıları ile Karıştıyolar :D

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
800 mb backupı download ettim ama bu cpanelden alınmış full backup. public_html public_ftp vs... var. oysa bana sql backup lazımdı. bu dosyanın içinde sql backup olamaz değil mi?

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:
800 mb backupı download ettim ama bu cpanelden alınmış full backup. public_html public_ftp vs... var. oysa bana sql backup lazımdı. bu dosyanın içinde sql backup olamaz değil mi?

Olur mysql vardır içinde Hepsini bir dizine Çıkar mysql klasörünü Arat databasen Orda :)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
You probably need to download it on your local computer and then restore it

Bu nasıl bir cevap ya ne demek indirmen lazım adam full back upı neden makinada açamıyorki? Sen yedeğin bulunduğu hesabı kullanıyor musun şu anda?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5