İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

servere ortak

B

bandelass

Misafir
arkadaşlar server kiralamak istiyorum aylık 40 dolar 10 gb alan 1000 gb bv benimle %50 ortak olacak bir web master arıyorum artık web hostingten kurtulmak isteyen kendi serveri olsun isteyenler iletişim kuralım
msn:[email protected]

E

erotikbul

Misafir
Vallahi server alıp yönetmek o kadar kolay olsaydı, düşünsene kimse normal hosting hizmeti almazdı. :)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bandelass ben de aynı düşüncedeyim aslında ama tam olarak düşüncen ne?
Vps mi?
Nereden hangi paketi alacaksın?
Kişi başına aylık 40 mı? Yoksa toplam 40 mı bölüşülecek?

Bu sorularımı cevaplayıp biraz bilgi verebilirsen ben katılabilrim..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
20 gb harddisci bulunan bir sunucu bulabilceğinizi sanmıyorum. Bölünmüş sunucu alabilirsiniz tabiiki ona lafım yok ama full dedicated olmaz herhalde.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
2.5GB hard diske sahip olan kiralık sunucular var. 10GB neden olmasın? Sağlayıcı eski donanımları sunucu yapabilir.

B

bandelass

Misafir
merhaba

valla arkadaşlar bende tam bilmiyorum su unlu domain adıgınız site varya godaday mi ne o site işte aylık 40 dolara 10 gb lık server veriyor ama sanırım directed server degil ilgilenenolursa bana cok gelir bu kadar alan bide ben server yönetiminden anlamam o yüzden bir ortak artıyorum zaten ilgilenen olursa msn: [email protected] görüşelim bir ortak yol buluruz

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bandelass kardeş bende böyle fikir atmıştım" mp3 siteleri olanlara çağrı" diye. bende kiralamak istiyordum. görüşürsek iyi olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5