İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ses Çıkarma...!

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ülkenin Başbakanına bu tür konuşmalar bence yakışmamış (Sadece orası)
Ama yüzde 95 süper heleki
"Kim her Cuma vatanı için dua ediyor" SÜPER SÜPER
Kitapsızın köpek gibi duran halleri (Köpeklerden özür dilerim) SÜPER SÜPER

Birde Kürt lere bir laf uzatma hali var sanırım o şerefsize yardım yataklık eden onun yanında saf tutan insanlardan (İnsan dememdeki amaç Yaradan dan Ötürü yoksa gözümde ZERRE değerleri yok) bahsediliyor . Bu kim olursa olsun dili dini ırkı yaşı cinsiyeti bunu bir halka mal etmek bence yanlış ya da doğru ise bunu bizim iyi anlamamız lazım
-Bizim gibi Sağ duyulu insanlar ve

-pkklılar

Saygılarımla
NOT: Her Cuma Vatan için, Peygamber Efendimizin Şefaati için, bu Vatan'ı bize emanet eden Atatürk için ve Askerimiz için dua yı unutmayalım

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmiyorsunuz sanırım fakat dava açıldı Pit10 a bu yüzden Başbakan tarafından Lan dediği için , ayrıca ben açıkcası bu parçayı beğenmıştım ama tabikide yakşmıyor..
Türkçe Rap in bu tür olaylar yüzünden yanlış tanıtılmasına açıkcası üzülüyorum..Çünkü insanlar sadece rapi millete laf atan bir müzik türü olarak dfüşünüyor buda benı açıkcası üzüyor.

G

gncytnk

Misafir
ben çok beğendim ama pit10'a sinirlendiğim taraf KÜRT ve PKK'yı bir tutması. KÜRT olmak başka PKK olmak başka

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5