İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ses Değiştirici - Ses Kopyalacı

E

erotikbul

Misafir
Arkadaşlar belki bilirsiniz.. Şöyle bir alet vardır ve genellikle filmlerde kullanılır.

Bu alete sahip ahmet mesela mehmetle konuşurken aleti çalıştırır ve mehmetin sesini alete kaydeder. Ve alet ile ahmet, mehmetin sesi gibi konuşabilir.

Yani herhangi bir kişinin sesini algılayan ve bizim o ses frekansı ile konuşmamızı sağlayacak, filmlerde gördüğümüz.. özellikle de ÇIĞLIK filmlerinde..

Böyle bir aletin, hatta aletlerin var olduğunu biliyorum, hatta amerikadaki bir arkadaşıma bu yolla şaka bile yapmışlar.

Ama nasıl bir adı olduğunu bilmiyorum. :)Ve çok lazım. Böyle bir alet-araç bulabilirmisiniz ? Bulabilen link verirse çok sevineceğim.
Teşekkürler şimdiden.

E

erotikbul

Misafir
:D Sizde izlemişsiniz.
Allah Allah :)

Uzun zamandır aklımdaydı, aletin fiyatı da önemli değil benim için kesinlikle alacağım. Bi bulsam..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bende bu tip aletleri severim. Geçen aylarda şu ünlü spyear yani casus kulaklığı almıştım. Ürün Internette satılan sitesinde o kadar janjanlı tanıtılıyordu ki, almamak elde değildi. Aleti aldığımda nasıl heyecanlıydım anlatamam. Okulda, mekanlarda orda burda kızlar hakkımda ne konuşuyor, millet neyin geyiğini yapıyor, kim ne dedikodu kaynatıyor hepsini duyacaktım, sanırım 10 metre içinde herşeyi alıyordu.

Sonuç?
Cızırtıdan başka bir b*k duyulmuyordu.

Çıkartılacak ders:
Bu tip sahte aletlerin janjanlı tanıtımlarına kanıp almayın, para boşa gitti.

Akıllı davranan düdüğü çalar:
Aynı alet Eminönünde 3 YTL idi (O zamanın parası 3 milyon) Ben 30 YTL'ye almıştım, bide kargo bedeli. Akıllı olup eminönüne gitmek vardı.

E

erotikbul

Misafir
Casus kulaklık bende de var ve bence işe yarıyor. Kullanabiliyorum rahatça. Ses değiştiric de var. Kadın sesi kalın erkek sesi cocuk sesi fln yapabiliyor.
Ancak bir kişinin sesi ile konuşmamı sağlamıyor. :(
Çok lazım bulabilen olur mu acaba ?

E

erotikbul

Misafir
:) Teşekkür ederim ama o aletten + casus kulaklıktan sbende vardı zaten.

Bana yarayacak olan bir kişinin sesi ile konuşmamı sağlayacak program/alet..

Böyle bir şey var ve çok pahalı olduğunu biliyorum ancak adı ne vsvs bilmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5