İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ses dosyası paylaşabileceğimiz bir paylaşım scripti arıyorum

montekristo

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba,
İleride açmayı düşündüğüm bir site projem mevcut.
Üyelik sistemi ile çalışan, kullanıcıların mp3, ogg, wav gibi ses dosyalarını yükleyerek yaptıkları şarkılar, şiirler, sesli podcastlar vs paylaştıkları bir site olacak.
Skriptte ses klibini beğenme veya beğenmeme, yorum gönderebilme, kullanıcıya abone olma, kategori oluşturma gibi özellikler arıyorum.
Site genelde görme engelliler için olacağından sade bir arayüz tercihimdir.
PHPsound, avadi media gibi scriptleri deneme sunucumda kurup denedim, fakat varez olduğundan hep bir yerlerde sıkıntı çıktı.
Acaba bildiğiniz böyle bir skript var mıdır? yoksa yazdırmak istesem ücreti ne kadar olabilir?
Şimdiden teşekkürler.

iyikampanya

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
Mp3 dinleme scripti indirme linki

Basit mp3 dinleme scriptini paylaşıyorum. Bu mp3 dinleme scriptini sitenize kurarak ziyaretçilerinizin sitenizde zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Alexa değerini de ekliyor yani. Scriptin özelliklerine geçersek müzikleri youtubedan çekiyor yani sunucunuzu yormaz. Script 200 kb boyutunda kurulumu çok basit ftp programı ile dosyaları sitenize atıyorsunuz başka herhangi bir ayar yapmanız gerekmiyor. Script sadedir istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

montekristo

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba,
paylaşımınız için teşekkür ederim. Fakat benim aradığım basit bir üyelik sistemi ile kullanıcıların siteye üye olup ziyaretçiler ile sadece ses dosyası paylaşabileceği bir script.
Buradan başka birkaç yere daha sordum ama maalesef olumlu bir yanıt alamadım. Sanırım piyasada böyle bir script mevcut değil.
Bütçem sınırlı olduğu için şu anlık yazdırma imkanım yok, eğer buna benzer bildiğiniz script varsa paylaşırsanız sevinirim.

fatyh

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam MySpace, SoundCloud vs tarzı bir şey istiyorsunuz. Bunun Türk versiyonu güzel olur, umarım başarırsınız...

youmycure

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Üyelik sistemi, ses klibini beğenme beğenmeme butonları, kullanıcıya abone olma gibi özellikler ile birlikte ne kadar ücret talep edersiniz hocam?

200tl kurulum dahil

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Üyelik sistemi, ses klibini beğenme beğenmeme butonları, kullanıcıya abone olma gibi özellikler ile birlikte ne kadar ücret talep edersiniz hocam?
skype youmycure2 yardımcı olurum

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5