İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sesimi kaydetmek istiyorum

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsıma ve ünlü kişilere ait şiirleri bilgisayarda okuyup cep telefonuma kayıt etmek istiyorum ama beceremedim.. bunun için kolay bir program bilen varmı?

Virtual Dj Studio bu programı indirdim ama çok karışık?

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
donatıların içinde kayıt programı olması lazım ,

şöyle
donatılar >> eğlence >> ses kaydedicisi !

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer nero varsa bilgisayarında süper bi kayıt programıda var içinde enterpries edition diye yazıyor tabi bende nero 6 var .ve donatılardaki basit kaydetme işlemi yapan windows un kendi aracıda var ama onda 1 dakika yada onun gibi bi sınırlama olması lazımdı yani ben öle hatırlıyorum

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mywedding tşk ama olmuyor? bende hem kulaklık hemde mikrofon var ayarlarda sorun yok gözüküyor ama olmadı?

umuture nero mevcut nedemeye kaktım ama olmadı

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ekranının en alt sağdaki hoporlöre çift tıkla > ayarlar yada özelliklere gir > kayıt bölümüne tıkla > oradan mikrafon ve kayıt işaretlimi bakıver.

Mywedding tşk ama olmuyor? bende hem kulaklık hemde mikrofon var ayarlarda sorun yok gözüküyor ama olmadı?

umuture nero mevcut nedemeye kaktım ama olmadı

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef olmadı... Ayarları yaptım o da olmadı mikrofonum bozuk düşüncesi ile gittim mikrofon aldım. ama olmadı... Acaba IPOD'larda sesli kayıt nasıl ?

nilay1997

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa benimde acilen bi seskaydediciye ihtiyacım var üretici imzalı kaliteli mini bir ses kaydedici istiyorum abim başlattaki tüm programları silmiş o yüzden ses kaydedici programıda gitti ne olur bir ses kaydedici istiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5