İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sesini Kaydet Ve Ünlü Ol....(Proje)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar Elimde Büyük Bir Proje Var..Kısaca Söz Etcem

Türkiye'nin En Çok Aradığı Ama Türkiye'de Böyle Bir Site Yok...

Proje;Sesini Kaydet Ve Herkes Dinlesin Ve Ünlü Ol!

Herkes Şarkıcı Olmak İstiyor Bunun İçinde Video'ya Gerek Yok...

Sitede Sadece Sesini Kaydetme,Takipçiler Bölümü Olacak Fazla Ekstra'ya Gerek Yok...

Kısacası Bu...Daha Açıp Başkasının Almasının Yapmasını İstemem....

Bu Proje İçin Gönüllü Olan Varsa Pm İle Ulaşsın Daha Detaylı Anlatırım..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
freezone'dan tek farkı sadece ses kaydı olması, karaoke tarzı seslendirmeler de olabilir

RTÇ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karaokeleri falan ücretsiz olarak siteye koyacaksan, güzel olabilir.
İlk üyelerinden biri ben olabilirim :)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Halen Bu Projeyi Düşünüyorum...

1925

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Güzel bir proje düşünmüşsünüz. Bu projeyi yaparsanız sağlam sunucu,kodlama vs işlerinden ziyade birşey daha önermek istiyorum. İyi ingilizce bilen bir tercüman ile web sitenizi ingilizce hazırlayın. Desteklenen dillere Türkçeyide ekleyin. Site ingilizce olduktan sonra popülaritesi artar. Ve internette ilk yaptığınız herşey herzaman tutar. (Twitter,Youtube,Facebook öncüleri). Eğer sadece Türkçe yaparsanız çooook sağlam reklam olmadıktan belkide sesinizi duyuramayabilirsiniz.

Açıkçası fizy gibi bir sistemin tutma sebebi sadece ingilizce olmasıdır. Yoksa fizyden daha iyisini yapacak Türk tasarımcılarımız bile vardır.

Projelerinizde başarılar.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Güzel bir proje düşünmüşsünüz. Bu projeyi yaparsanız sağlam sunucu,kodlama vs işlerinden ziyade birşey daha önermek istiyorum. İyi ingilizce bilen bir tercüman ile web sitenizi ingilizce hazırlayın. Desteklenen dillere Türkçeyide ekleyin. Site ingilizce olduktan sonra popülaritesi artar. Ve internette ilk yaptığınız herşey herzaman tutar. (Twitter,Youtube,Facebook öncüleri). Eğer sadece Türkçe yaparsanız çooook sağlam reklam olmadıktan belkide sesinizi duyuramayabilirsiniz.

Açıkçası fizy gibi bir sistemin tutma sebebi sadece ingilizce olmasıdır. Yoksa fizyden daha iyisini yapacak Türk tasarımcılarımız bile vardır.

Projelerinizde başarılar.

Teşekkürler Yorum İçin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5