İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seslendirme yapan birileri var mı?

serterbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemdeki yazılara görme engelli arkadaşlarında erişebilmesi için seslendirme yaptırmak istiyorum.

Piyasada kelime başına ücretlendirme bana hem çok yüksek geliyor.
50 mevcut yazım bulunmakta hem bunları hem bundan sonrakileri seslendirebilecek birini arıyorum.

İlgilenenler bana ulaşırsa sevinirim.
Ödemeler teslim tarihi ile aynı gün içinde yapılacaktır.

ozweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam profesyonel seslendirme olmaz ama kötüde değildir yazılarınızı ufak bir teşekkür yazısı yazarsanız ben gönüllü olarak seslendirebilirim örnek olarak özelden ulaşırsanız şiir atabilirim okuduğum

perfore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seslendirme

Merhaba, ben seslendirme konusunda size yardımcı olabilirim. Evimde profesyonel olarak uygun fiyatla bu işi yapıyorum. İlgilenirseniz [email protected] adresine metinlerinizi gönderebilirsiniz; buna göre en uygun teklifi size sunmaya çalışırım, iyi günler dilerim

krksz41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ozelden pm atarsaniz uygun fiyata yapabiliriz,cok profesyonel degil ama isinizi gorwcek kadar oldugundan supgeniz olmasin ornek videolar atarim.

uzmanmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemdeki yazılara görme engelli arkadaşlarında erişebilmesi için seslendirme yaptırmak istiyorum.

Piyasada kelime başına ücretlendirme bana hem çok yüksek geliyor.
50 mevcut yazım bulunmakta hem bunları hem bundan sonrakileri seslendirebilecek birini arıyorum.

İlgilenenler bana ulaşırsa sevinirim.
Ödemeler teslim tarihi ile aynı gün içinde yapılacaktır.

Seslendirmenlik yapıyorum. Örnek çalışmalarımı alttaki linkten dinleyebilirsiniz.
https://youtu.be/WJU4AR3Sbew

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5