İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sesli Chat Kurmak

O

OakLyn

Misafir
turkfun dostum. her şeyden önce tasarımını değiştirmelisin bence. çalıntı bir tasarımla siteden aya bağlansan kâr etmez. BENCE!

T

Turkfun

Misafir
Arkadaşım lütfen çalıntı hesabını katma... Hakaret sayarım ben bunu... Sitem çalıntı deildir ewet tasarımları benzer hatta giflerin hemne hemen hepsi aynı olabilir ama o çok eskilerin ünlü bir sitesinin tasarımıdır ve ben bunu begendiğimden ve benim sitemi daha iyi göstereceğinden gerekli kişilerle konuşup o dizaynı aldım... Ayrıca sadece benzerlik index te vardır.. Dier sayfalar üzerindeki çalışmalar tamamen bana aittir... Ayrıca bu konu burada kapansın polimige girmeyelim.. ben bana sesli chat konusunda yardım edebilecek kişilerden yardım istedim... Kimseye sitem hakkındaki yorumlarını sormadım.. Tamam yorum yağmışsın saygı duyarım ama bu konunun açılmasındaki amaç o degil sadece eksik yanımın oldugunu göstermem ve yardım istememdir.. Saygılar

O

OakLyn

Misafir
peki dostum. madem öyle istiyorsun öyle kalsın.

sesli chat olayı için tavsiyem uygulayan sitelerle irtibata geçmen olacaktır.

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm,
Turkfun kendi yaptıgım sesli chat sistemimden 5 kişilik bir oda verebilirim.5 kişilik den fazla vermeyi isterim ama serverımda aynı anda bir çok kişi sresli chat ve resimli chat yapıyor Aylık trafik limitimi doldurmamam lazım.Eğer 5 kişi yeterse benimle irtibat kur.
---
***İyi çalışmalar***

T

Turkfun

Misafir
Peki bu sistemi benim siteye kuramazmıyız ? ben trafik işini hallederim kendi hostingimde ?

ilkpanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İLKPANEL//Woice5Web//SPEAK CHAT | SesliChat | IrcChat | Forum | Portal | Radio |

WwWİLKPANEL.COM PROFOSYONEL SESLİ SOHBET SİSTEMLERİ
ÖNCELİKLE S.A DEMEK İSTİYORUM Arkadaşlarımız artık sizler için bedava paneller kuruyor ve odalarınızı uygun fiyata veriyoruz bu konu hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden numaralarımızdan faydalanarak bize ulaşınız. Sizlerinde artık bizlerin yardımıyla bir seslicaht sitesi oluyor. Süper kalitede olan panellerimizle insanlarımızın gönlünü çaldık diyebiliriz. Sizlerde kaliteli ve profesyonelce olanla çalışmak istemezmisiniz bizim garantimiz referanslarımızın yanı sıra büyüyen sitelerdir. Sizlere en uygun fiyatlarda sunduğumuz fiyatlar kampanya dönemi olduğundandır..
BİZ HER ZAMN İLKPANEL FARKIYLA SİZ MÜSTERILERIMIZ ICIN ELIMIZDEN GELENIN EN IYISINI YAPIYORUZ
(Farkli ) olun .. Cunku Biz [Farkliyiz ] Ve [Farkl Yaratırız]
KORSAN PANELLERE DIKKAT ETMELIYIZ
Gunumuzde Seslichat firtinasi durmak bilmiyor. Her gun Sesli chat Sitelerine bir yenisi daha ekleniyor.insanlarimizin bilgi yetersizliginden faydalanarak bir takim dolandiricilik ve sahtekarlik cabasi icerisinde olan panelci adı altinda kendisine bir domain ve hosting alip yasal olmayan içerik diye tabir ettigimiz forum sitelerine dusmus panelleri editleyip firma makyaji ile satmaya calisan insanlar turemistir.
Biraz dikkatli olarak inceler isek Vurgulamamizin dogru oldugunu anlayacaksiniz. Dikkat eder isek Genelde tum panelci sifati ile is yapan kisiler ayni panelleri ayni makyajlari kullaniyorlar. Cunku kullanilan paneller lisanssiz ve kopya panellerdir. hic bir guvenligi ve hic bir resmiyeti yoktur.
A panel B panel oalrak editlenip size farkli isimler ile ayni kisiler tarafindan satilmakta ve sizleri somurmektedirler.
Bu olusuma dur demek icin 5 10 TL ucuz olan panelleri degil bu isi hakki ile yapanlar ile calismalisiniz.
1 odanin degeri 14 euro iken 11 euro gibi bir rakama veriliyor ise Bunda bir bit yenigi aramak gerekiyor.Burdaki ali cengiz oyununu ise ;
Odayi ucuz olarak gosterip rant saglamaktir.20 gun sonra odalari kapatip gununuz doldu diyerek sizlerden tekrar para talep ederler.
40 site kapasiteli bir sunucuya 80 site koyup maliyeti dusurerek az gider cok kazanc saglamaktadirlar. kazanci sagliyorlar ama kullaniclarin performansini guvenligini dusunmeksizin bu kazanc elde ediliyor.
Sizlerde dogru hizmeti yerinde zamaninda ve eksiksiz almak istiyorsaniz lutfen uyarilarimizi dikkate aliniz ve dogru insanlar ile calisiniz.
RAMAZANDA,BAYRAMDA YILBASNDA İLKPANEL FARKIYLA İLKPANELDEN HERGÜN SİZ MÜSTERILERIMIZE KAMPANYALARIMIZ VARDIR!!!
İLKPANEL//SEGİTAL CHAT// Woice5Web//SPEAK CHAT | SesliChat | IrcChat | Forum | Portal | Radio | Arkadaslık Sistemi | ParçaKontür Satıslarımız Büyük Hızıyla devam ediyor

NOT !!!
Bu yazi metini sizleri bilgilendirmek amaci ile hazirlanmistir. Hic bir sekilde rant saglamak amaci ile degil.Bizim insanlarimizi somurenler bizden degillerdir. ve onlarin bu piyasada yeri yoktur.

msn:[email protected]

telefon:0554 938 6075

web site:www.ilkpanel.com

Üst geçit dururken alttan geçmek niye yaşamak varken ölümü seçmek niye.
BIZ KIMSEYE OZENMIYORUZ SADECE OZENILEN OLMAYA CALISIYORUZ;)

ilkpanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle s.aleyküm sayın arkadaslarımız bu zamana kadar üçkağat üzerine üçkagıtlar yapıldı işte ben bunlara durun demeye geldım Siz sayın musterılerımız Siz Hayal Ediyorsunuz İlkpanel Firması Gerçekleştiriyor Kaliteli, Güvenli,Uygun Fiyatlarlarımızla Profesyonel Hizmetimiz ve Yeni Süper Kaliteli Panelimizle Müşterılerımızın Kalbini Çaldık Diye Bilirim Şimdi Yapmanız Gereken Msn Adresımızı ekleyerek Bızımle Iletısıme Gecmek Ekleyın Görüşelim Ne Kaybederınızkı Belkıde Çok Şey Kazanırsınız!!!!

İLKPANEL.COM SESLICHAT PANELELRINDE DEHA PLANLARIYLA UZMAN OLUP WEB DESING ALANI ADINDA BINLERCE SISTEM IMZA ATMIS BIR KURULUSTUR BIZIMLE DAHA KALITELI DAHA GUZEL PLATFORMLAR OLUSTURABILIR GELECEGE YATIRIM LAR YAPABILIRSINIZ FARKI BIZIMLE FARK EDIN CUNKI BIZ FARKLIYIZ SIZLERIDE FARKLI KILARIZ BIZIM ANLAYISIMIZ HIZMET GUVEN HIZMET TIR FARKIMIZ TARZIMIZ ISTE İLKPANEL Olmamızdır

Moderatör tarafında düzenlendi:

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Merhabalar Sesli Chat işinde her zaman size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

ilkpanel ilk öncelikle türkçeyi düzgün kullanalım ve forum kurallarına uyalım

ilkpanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İLKPANEL PROFESYONEL SESLİ SOHBET WEB BİLİŞİM HİZMETLERİ

öncelikle s.a sayın arkadaslarımız sizler için uygun fiyatlarla resel oda satışı oda bayılıklerı fırsatı sunmaktayız

10 GB RESEL SINIRSIZ DOMAIN EKLEME SENELİK YALNIZCA 125 YTL

Ayrıca Kişisel kurumlarınızca
Blog & Dinamik HTML Veya Asp-Php Kodlama Dili Seçeneği
Xhtml de 8 Sayfa Tasarımı
Ücretsiz Güncelleme ( Blog Sistemlerde )
%99.8 Uptime Garantisi
Google Ve Tüm Arama Motorlarına Kayıt ( İsteğe Bağlı )
Hepsi Sadece 150 TL

Yok ben reselıyle odasıyla ugrasamam dıyorsanız çok ama çok uygun fıyata sesli chat sistemide kurmaktayız.......

SATILIK MÜKEMMEL BİR PANEL YENI PANELCİ OLMUŞ VE OLMAK İSTEYEN ARKADASLARIMIZIN İŞİNİ DÖRT DÖRTLÜK GÖRURU ŞEKİLDE PANELİMİZİ GÖRMEK ODA FIYATLARIMIZI ÖGRENMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ŞEY YALNIZCA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZDİR...Panelci olmak isteyen ve bu işi gerçekten öğrenmek isteyen arkadaslarımızada yardımcı olmaktayız...

Msn:[email protected]
Telefon:0554 938 6075
WeB Sitemiz:www.ilkpanel.com

Speakychat FULL KURULUM FİYATLANDIRMASI

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 4 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 140 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 5 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 160 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 6 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 180 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 7 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 200 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 8 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 220 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 9 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 240 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 10 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 260 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

SEGİTAL CHAT FULL KURULUM FİYALANDIRMASI

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 4+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 100 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 5+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 115 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 6+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 130 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 7+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 145 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 8+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 160 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 9+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 175 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 10+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 190 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

Bu paketler doşında farklı bir paket olusturmak veya sevgılısıne özel olarak panel hazırlatmak yada isteyen arakdaslarımızada yardımcı oluyoruz....Yapmanız Gereken Yalnızca Yukarda Vermiş Oldugumuz Telefon Numarası Aaracılıgıyla Yada Msn Ekleyerek Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Demo Paelimizi Görmek İsteyen Arkadaslarımız www.ilkpanel.com adresınden Demo tıklayarak görebılırler....

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
yaf arkadaşlar hoş güzelde 6 yıllık ölü cenazeyi hortlatmışsınız yaf birde 10 gb resel yıllık 125 peki size nasıl güvenebileceğiz yada nasıl bir güvence temin ediyorsunuz ?

ilkpanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İLKPANEL.COM PROFESYONEL SESLİ SOHBET SİSTEMLERİ

İLKPANEL kampanya panelinizde sorunmu yaşiyorsunuz panelciniz sizinle ilgilenmiyormu sitenizde donma duşmemi oluyor giriş problemimi yaşiyorsunuz panelcinize ulaşamiyormusunuz çok saldiri mi oluyor gelin bizimle çalişin sadece oda kirasina eğer domain sizde ise açalim sesli chat sitesi açmak artik çok ucuz uygun fiyatlara site sahibi olmak istiyorsaniz bizimle irtibata geçin sizde bu kampanyadan yararlanmak için [email protected] ekleyiniz veya 0554 938 6075 ariyarak bize ulaşin ve hizlı özellikli bir yeni sesli panel site sahibi olun 24 saat desteğimizden faydalanın

Farklı Olun Çünkü Biz İlkpanel Firması Olarak Farklıyız Farkları Biz Yaparız....

bunun yanı sıra satılık domaınlerımız bulunmaktadır elımızdekı domaınlerden bırısını seçerek site açtırmak ısteyen arkadaslarımıza domaınlerımızi kullanmalıgına sıtesi açık kaldıgı sürece veriyoruz herşey siz sevgili arkadaslarımız ıcın en ıyısını en güzelini yapmaya çalışmaktır...

ilkpanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İLKPANEL.COM PROFESYONEL SESLİ SOHBET SİSTEMLERİ

öncelikle s.a sayın arkadaslarımız sizler için uygun fiyatlarla resel oda satışı oda bayılıklerı fırsatı sunmaktayız

10 GB RESEL SINIRSIZ DOMAIN EKLEME SENELİK YALNIZCA 125 YTL

Ayrıca Kişisel kurumlarınızca
Blog & Dinamik HTML Veya Asp-Php Kodlama Dili Seçeneği
Xhtml de 8 Sayfa Tasarımı
Ücretsiz Güncelleme ( Blog Sistemlerde )
%99.8 Uptime Garantisi
Google Ve Tüm Arama Motorlarına Kayıt ( İsteğe Bağlı )
Hepsi Sadece 150 TL

Yok ben reselıyle odasıyla ugrasamam dıyorsanız çok ama çok uygun fıyata sesli chat sistemide kurmaktayız.......

SATILIK MÜKEMMEL BİR PANEL YENI PANELCİ OLMUŞ VE OLMAK İSTEYEN ARKADASLARIMIZIN İŞİNİ DÖRT DÖRTLÜK GÖRURU ŞEKİLDE PANELİMİZİ GÖRMEK ODA FIYATLARIMIZI ÖGRENMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ŞEY YALNIZCA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZDİR...Panelci olmak isteyen ve bu işi gerçekten öğrenmek isteyen arkadaslarımızada yardımcı olmaktayız...

Msn:[email protected]
Telefon:0554 938 6075
WeB Sitemiz:www.ilkpanel.com

Speakychat FULL KURULUM FİYATLANDIRMASI

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 4 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 140 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 5 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 160 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 6 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 180 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 7 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 200 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 8 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 220 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 9 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 240 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 10 ODALI SPEAKYCHAT ANAHTAR TESLİM 260 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

SEGİTAL CHAT FULL KURULUM FİYALANDIRMASI

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 4+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 100 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 5+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 115 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 6+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 130 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 7+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 145 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 8+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 160 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 9+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 175 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

HOST+DOMAIN SINIRSIZ FLASH NICK SINIRSIZ AGGENT 10+3 ODALI SEGİTALCHAT ANAHTAR TESLİM 190 YTL İLK AY ODA KİRASI YOK

Yaptığımız siteler yapacağımız sitelerin garantisidir..
Bu paketler doşında farklı bir paket olusturmak veya sevgılısıne özel olarak panel hazırlatmak yada isteyen arakdaslarımızada yardımcı oluyoruz....Yapmanız Gereken Yalnızca Yukarda Vermiş Oldugumuz Telefon Numarası Aaracılıgıyla Yada Msn Ekleyerek Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Demo Paelimizi Görmek İsteyen Arkadaslarımız www.ilkpanel.com adresınden Demo tıklayarak görebılırler....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5