İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sesli çıldıracam yardım

B

bloodiron

Misafir
abiler ablalar her nereye gitsem önüme bir sesli chat çıkıyor. bu sesli chat olayını sitemde kurmak istiyorum... aradımaradım ama kimse yardım etmiyor..yüzlerce dolara bağlıyor herkes çözümü hemde aylık... ne yapabilirim...Lütfen yardım...

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seslichat

Mrb,
aylık 50€ ya Max 15 kişilik bir genel sesli verebilirim. Teşekkürler.

S

sevdik

Misafir
slm

bloodiron arkadaşım para filan vermiyeceksin bana burda msn adresini yaz sana aksam tum kodları veririm arkadaşlar parayla değil hersey normal basit seslichat odaları kurulabiliyor normal chat jawası koyarsın köşede seslichat jawası seslichatte olan konuşur msn eni yaz sen arkadaşım ben sana yardımcı olurum örnek vererek

ayrıca cikcik.com size sadece link veriyor tıklayan yine onların sohbet odalarına giriyor ve şimdi buyuduler kimseyi tanımıyorlar ilk açıldıklarından beri tanıyorum adamları basit seslichat kurulumları var www.cokozel.net www.turkcafe.nl dekiler gibi

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
free hostlar kullanılarak sesli chat kurulamaz mı?
herşeyi bedava ya getirebileceğimiz bir sesli chat odasi kuramaz mıyız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5