İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

seslisohbet.bloggum.com da link eklemek

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir bloggum var ancak toplistlerin verdigi linki ekleyemiyorum şapblon düzenleden nereye ekliycez bilen varmı ??

Farfan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bloggum paneline giriş yap,bloglarım kısmından blog düzenleye bas,solda alt alta kısımlar vardır(yazılar,videolar vs.) oradan eklentilere bas.Ekle seçeneğinde başlık yazarsın,konumda sayfadaki yerini belirlersin,içerik kısmına html kodları yazarsın bu kadar.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum bir şeye daha ihtiyacım var o eklentiler bölümünden bir resim ve o resme baglı bir link ekliycem ama o kodu nasıl oluşturucam orda içerik ekle bölümü var link ekle yada resim ekle diye bir şey yok ?

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bloggum paneline giriş yap,bloglarım kısmından blog düzenleye bas,solda alt alta kısımlar vardır(yazılar,videolar vs.) oradan eklentilere bas.Ekle seçeneğinde başlık yazarsın,konumda sayfadaki yerini belirlersin,içerik kısmına html kodları yazarsın bu kadar.

Bu konuda yardımlarını bekliyorum farfan her yazının altına bir resim ve o resme baglı bir kodu nasıl ekliycez ??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5