İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgi.Net Domaini Satılık 15 Milyar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SempatiX

Misafir
Sevgili arkadaşlar sevgi.net domaininin fiyatını acilen paraya ihtiyacımız olduğu için vede yeni projeler peşinde olduğumuz için 15 Milyara kadar indirdik. Pazarlıksız 15 Milyar. İlla pazarlık olsun diyen varsa onlara 17 Milyar pazarlıkla 15 Milyara ineriz :D Herneyse bu işin şakası kimse ileri geri konuşmasın cidden almak isteyen arkadaşlar varsa buyursun yazsınlar.
Sevgi.Net = 15 Milyar

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bize karşı bir nazire mi war : )

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım 8 Milyar neredeyse yarısı istediğim fiyatın. Ayrıca 15 Milyardan aşağıya bir fiyat düşünmüyorum. Yinede teşekkürler.

E

erotikbul

Misafir
Şaka yaptı 8 milyar veren. :)

Neyse. Bu fiyata 10 tane PR 7 alırım ben. Neyse yorum yapmayyım.

İyi satışlar, bol şanslar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu fiyatta ciddimisiniz ? peki bu fiyata karşıgını neki bu sitenin özelliği ?? sakın pr faland emeyin..

W

W3BMASTER

Misafir
ulen zeynel senin yüzünden piyasa uçtu yaw... Bende domainimi sedoda 250.000 dolara satılıga cıkardım...

W

W3BMASTER

Misafir
bu arada sevgi.net domaini tahminimce takla atıyor... Vede susuz 20gün yaşayabiliyor.Aynı zamanda sağ ayağı ile 5saat top sektiriyor...zuhahaha ulen ne komiksiniz

Z

zeynelkoc

Misafir
kimseyle dalga geçmeyin

parayı verebilecek gücünüz varsa verin yoksa çenenizi boşa yormayın

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum kimsenin dalga gectiği yok burda dogruya dogru konuşyorz bir domain için 15 milyar fiyat biçiliyor dogal bişi yaw bu domain 15 yapan şeyi nedir öğrensek bi onda bzde ha vericez ama böle ucuk fiyatalr veripde satılcagını sanıyorsanız kendinizi kandırmaktan başak bişi degil.

S

Senbul

Misafir
Permission' Alıntı:
dostum kimsenin dalga gectiği yok burda dogruya dogru konuşyorz bir domain için 15 milyar fiyat biçiliyor dogal bişi yaw bu domain 15 yapan şeyi nedir öğrensek bi onda bzde ha vericez ama böle ucuk fiyatalr veripde satılcagını sanıyorsanız kendinizi kandırmaktan başak bişi degil.
+ %100 15000ytl ya 15ytl değilki ; bu kadar paraya domain alınırmı allah askına biraz mantıklı olalım.Bu forumdan hemde okadar parayı vercek kişinin cıkması yuzmilyarda 1 ihtimal.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Al/sat ilanlarinin altina benim bildigim sadece urun veya servis ile ilgili soru sorulur, baska urunlere ait satis mesaji ya da fiyat hakkinda yorumlar atilmaz. Bu yazili kural olmasa dahi etik acisindan boyledir. Yabanci forumlarda bu tur 2 mesaj atarsaniz, account disabled'i 1 saat sonra gorursunuz. Ama moderatorun kendi ilaninda bile sabir gostermesine sasiriyorum ve sabrindan oturu de kutluyorum gercekten. Ben dayanamayabilirdim.

E

erotikbul

Misafir
Angelo, az evvel sitepoint forumlarına bakıyorum, adam PR 7 bir domain için 10 000 $ istemiş, neredeyse atılan mesajların hepsi şu şekilde :D

"this is a joke ?"

Mesaj yazanlar da 3/4 bin mesajı olan üyeler, gurular hatta :) Neyse Uçuk fiyat söylemezsek iyi olacak gibi.

K

korsan_cd

Misafir
Onu alacağıma 3 milyarlardan birini alırım
nez.com 1 milyara satıldı

adananet.com
agregasa.com
ailedoktoru.com
ailehekimi.com
ailehekimligi.com
ajansturk.com
akcansa.com
akut.org
alikirca.com
arzumonan.com
asyapi.com
atalar.com
ayselgurel.com
batisigorta.com
biyomed.com
biyomedikal.com
cetinkaya.com
demetsener.com
denizakkaya.com
dilhan.com
ebruyasar.com
e-comnet.com globalbilgi.com
gorsel.com
gozcu.com
grandazur.com
gulben.com
fatmagirik.com
filizakin.com
inctr.com
kadirinanir.com
kanald.net
katalonya.com
mujdear.com
sabanci.net
sahinozer.com
serenserengil.com
sonaydikkaya.com
topshopsa.com
turkhost.net
turktell.com
karcimsa.com
turkmedline.com

S

SempatiX

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
kimseyle dalga geçmeyin

parayı verebilecek gücünüz varsa verin yoksa çenenizi boşa yormayın
Hiçbir şey söylemiyorum zeynel kardeşim gerekeni söylemiş. Sizin seviyeniz beni alakadar etmez ben kendi işime bakarım. Bu arada ben bu parayı ne kullanıcısına nede pr sine istiyorum. Sadece domaine istiyorum. Sevgi kelimesi yaşayan bütün insanların hayatının en büyük parçası vede hayatın her bölümünde buna rastlarsınız. Sevgi.Net domaini çok büyük şey ifade ediyor (Anlayana Tabii) . Herneyse alabilecek birisi varsa ben bu parayı verir alırım diyen varsa konuşsun. İlk mesajımdada belirtmişim kisme ileri geri konuşmasın alacak olanlar yazsın ama ipsiz sapsız çok , laf anlayanda yok. Kardeşim paranız varsa konuşun yoksa başka bölümlerde yazın ve konuyu dağıtmayın. Tekrar yazıyorum Sevgi.Net domainin 15 milyara satıyorum pazarlık yok.

dengeman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu konuda herkes yorum yapmış ama bunu iş bilmezlik olarak yorumluyorum.
Öncelikle bir site ne kadar süredir yayında türkiye için potansiyeli nedir ortalama ziyaretçisi nedir vs bunları zaten domain ile ilgilenen arkadaş ilanı yazan arkadaşlarla konuşacaktır.

Amacınız aman ne güzel bizde öğrenelim nasıl oluyormuş kolaydan bizde para kazanalım kolaydan bilgi ohh ohh demekse üslup yalnış.

Biliyorsanız fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olun azcık araştırın. Benim öyle yayında sitelerim varki pr4 ama 10.000$ 'ı bırak 20.000$ versen vermem
herşeyi pr olarak algılayanları işbilmez olarak değerlendirmeden edemeyeceğim kendileri spesifik reklamcılık ve buna benzer bir çok kavramdan bihaberler sanırım.

Son olarak herşeyi doğrusunu bilen arkadaşlarımızı kutlar sürekli prlar dilerim.

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
15 milyon demek istedin herhalde, yuh yani sanki superonline gibi tescilli domain marka satıyo

D

[DeviL]

Misafir
o parayı veren çıkmaz sanmam 15 bin dolar muhabbet.net e istenen para sevgi.net domaini 5 milyardan fazla etmez

M

mfk_1868

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
Angelo, az evvel sitepoint forumlarına bakıyorum, adam PR 7 bir domain için 10 000 $ istemiş, neredeyse atılan mesajların hepsi şu şekilde :D

"this is a joke ?"

Mesaj yazanlar da 3/4 bin mesajı olan üyeler, gurular hatta :) Neyse Uçuk fiyat söylemezsek iyi olacak gibi.
o this is a joke u fiyat az anlamında soylemesinler cunku pr7 textlink fiyatı 70-100$ arası :)

E

erotikbul

Misafir
Hayır o anlamda söylemiyorlar. Ayrıca bu kadar küçülmeyin. Emin olun, SEO uzmanları veya yabancı işi az da olsa bilen birileri şu mesajları okusalar, hintlileri bile daha adam yerine koyacaklar bizden..

Lütfen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5