İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgilimol.net - 8 bin üye

B

birweb

Misafir
Merhaba

http://www.sevgilimol.net

Çok kısa süre önce açılan web sitemizi , gerek zaman ayıramama, gerekse diğer projelerimiz yüzünden " satışa sunmuş "bulunmaktayız..

Her gün ortalama " 50-150 " arası yeni üye kaydı. tamamen "real üye listesi " - full kontrol admin paneli ve popüler domaini ile beraber " komple satılıktır ".

Sitenin işleyişi : Türkiyede ilk kez düşünülen " MSN - ICQ - YAHOO - AOL " iletişim programlarının online üye listeleridir. Arkadaşlık ve üye grupları sitesidir.

Reklam - tanıtım ve /veya diğer oluşumlar için kullanmak isteyen ve siteyi satın almak isteyenler iletişim kurabilir

MSN : [email protected]

E-Mail : [email protected]

Çok uygun fiyat ile devir edilecektir ( Domain - yazılım - üye veritabanı Komple site )

600 YTL satış bedelidir ( son fiyattır..pazarlıksız )

iyi çalışmalar dileriz.

B

Bedava.in

Misafir
Sohbet odalarınızın Populerligi ne derecedir ? Sohbet bölümünden Sohbetim.. e kac user yolluyorsunuz ? Anlık online sayısı kac sohbette ?
Bunlarla ilgili istatistikleriniz varmı ?

B

birweb

Misafir
sohbetim.com ile 2 senedir beraber çalışıyoruz. diğer sitlerimiz olan :

sevgilimol.com
zennube.com
arkadaskulubu.com
mizahturk.com
turkgenc.com
hatalar.com

hepsinde beraber çalışıyoruz ..çok memnunlar geri dönüşlerden. kendileri ile irtibat kurup bilgi alabilirsiniz.

zaten diğer tüm sitelerimiz " satıldı " ..

şu an satışta olan sadece : sevgilimol.net var

+ turkgenc.com domain adı ( sadece domain ) satılıktır.

Teşekkürler.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
birwebin ziyaretçileri tatmin edicidir. nede olsa spam ziyaretçi çekmenin bir başka yoludur....

B

birweb

Misafir
ne alaka pardon?

Türkiyenin en popüler portallarına sahibiz ( sattıklarımız dahil )

sevgilimol.com
zennube.com
arkadaskulubu.com
mizahturk.com
turkgenc.com
hatalar.com
sohbetteyim.com
sevgisitesi.net ( 99 da satıldı )

Yüzbinlerce üyesi var sitelerimizin..sadece kendi üyelerimize mailing yapmaktayız.

Elbette ziyaretçilerimiz tatmin edicidir...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bunun tartışmasını daha önce yapmıştık ama yinede yazayım reklamamca tarafından hiç bir sitenize üye olmamama rağmen ayda 2-3 mail geliyor. iki kere listenizden çıkmak için mail attım ama cevap yok acaba bu spammı yoksa başka bir şeymi?

B

birweb

Misafir
WTSY sistemli mailing yapılmaktaydı. o süreçte web scriptte problemler yaşandı. " Outo remove " problemleri.. ama sorunu çözdük. eğer o süreçte böyle bir problem yaşandıysa doğrudur.

B

Bedava.in

Misafir
Pardon : Sohbetteyim.com ile ilginiz nedir ?
Mustang'ın sanırım orası.

B

birweb

Misafir
bir önceki mesajımda belirttiğim gibi : " tarafımızca hazırlanan ve satılan " web sitelerinin adreslerini verdim..

Hepsi : Birweb Internet Portallarıydı..

Hepsini sattık..ve şu an " sevgilimol.net " sitemiz ( son sitemiz ) satışa sunulmuştur..

teşekkürler..

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
bunun tartışmasını daha önce yapmıştık ama yinede yazayım reklamamca tarafından hiç bir sitenize üye olmamama rağmen ayda 2-3 mail geliyor. iki kere listenizden çıkmak için mail attım ama cevap yok acaba bu spammı yoksa başka bir şeymi?

katiliyorum sana tr

D

[DeviL]

Misafir
birweb' Alıntı:
bir önceki mesajımda belirttiğim gibi : " tarafımızca hazırlanan ve satılan " web sitelerinin adreslerini verdim..

Hepsi : Birweb Internet Portallarıydı..

Hepsini sattık..ve şu an " sevgilimol.net " sitemiz ( son sitemiz ) satışa sunulmuştur..

teşekkürler..

Sevgilimol.net ile ilgili sizinle msn den görüşmek isterim.

S

SempatiX

Misafir
birweb' Alıntı:
sohbetim.com ile 2 senedir beraber çalışıyoruz. diğer sitlerimiz olan :

sevgilimol.com
zennube.com
arkadaskulubu.com
mizahturk.com
turkgenc.com
hatalar.com

hepsinde beraber çalışıyoruz ..çok memnunlar geri dönüşlerden. kendileri ile irtibat kurup bilgi alabilirsiniz.......

Bende olsam memnun olurum direk adamlarin sitelerine link vermissiniz... Yani userlerinizi direk onlara yolluyorsunuz ;) Kendi sitenizde bir sohbet bölümü olup sadece sohbetim.com sunucusuna baglanma olsa tamam bana banada günde öyle 20 kisi yollasaniz bende memnun olurum... Bir ayada 600 kisi eder iki yilda 7200 kisi eder... Bunlardan 6000 i gitse geriye 1200 ü kalsa bu 1200 ünde ortalama 200 kisisi online olsa cok güzel olur yani ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5