İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgimol.com : reklam : Uygun fiyatlarla Reklam Alınıcaktır.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgimol.com Text Reklam Vermek isteyenkler Üst Kategori
örnek : "Aşk - Sevgi" Kategorisinde "E r o t i k M a r k e t" Yazı Şekllinde text reklam verebilirsiniz aylık sadece 20 YTL

468x60 tüm sayfalar aylık sadece : 40 YTL
pop-up ana sayfa aylık : 100 YTL
sol tarafta 120x480 aylık sadece : 30 YTL
kategoriler alt 120x60 ana sayfa aylık sadece 25 YTL

Günlük tekil hiti : 5000 6000 arasıdır..

Bu istatik Webservis 'e göredir..

D

[DeviL]

Misafir
:) gokhan sevgimol.com un tüm hitini komsu net in mp3 sayfasının index inde ki iframe getirmiyo mu iframe açmışsın toplistlere :) ben öyle gördüm bi komsu nun indexdeydi bide mp3 sayfasındaydı

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır öyle bişe yok iyi bak ondan sonra karar ver ;) öyle bişe olsaydı toplistlerden atılmıştı devil

Sevgimol.com bana ecard / cinsellik / bayan'lar bölümleri komsu.net'e bağlı günde bana yolladığı hit sayısı webservise göre : 2 http://www.sevgimol.com 373

Bu dünkü istatik her geçen günde artıyor. Reklam verende Memnun Kalıcağından Eminim..

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet komsu.net te öyle bir frame yok arkadaslar en azından ben öyle birşey görmedim

D

[DeviL]

Misafir
bu yazıyı yazdığımdan sonra kaldırmış bakarsınız 1-2 hitinde düşme görülecek anlarsınız :)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beni Bilen bilio öyle bişe yapmıcağımı neyse sen kendi yuzuk.org'ne bakl 6000 hit diyorsun ama sizinle.com 'da pop-up reklamın var ilkten kendide ara :)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seninle polimiye girmiceğim ama sevgimol.com un öyle bişe yaptığını ispatla yarında hitini görürüz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5