İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgimol.com ?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sevgimol.com ile ilgilenen kim acaba?

bu çok acil ve önemli . ilgilenenle izin alma konusunda görüşmem gerekiyor.

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisi askerde şuanda EaGLeS ilgileniyor site ile.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet askerde olduğunu biliyorum. ama forumdan birisi ilgileniyor diye hatırlıyordum.
yeni kurmuş olduğumuz güvercin derneği için site tasarımında değişiklikler yaparak kullanmak için izin istiyorum. EaGLeS izin için yardımcı olabilirsen sevinirim..

Aşağıda yapılacak örneği görebilirsiniz..
gv.JPG

M

Maksim

Misafir
Evocel' Alıntı:
kendisi askerde şuanda EaGLeS ilgileniyor site ile.

Sevgimol.com un tasarımı ve script kodlaması vs düzenlemeleri bana aittir. Eagles'ı tanımıyorum, Gökhan şu an askerde (Tekirdağ) olduğundan dolayı kuzeni İsmail Abiyle ben bakıyorum.

Yukarda screen aldığınız sayfanın tasarımını; elinizi vicdanınıza koyup siz eğer uygun buluyorsanız, bence bir sakınca yok. Ben hiçbir şekilde böyle bir sayfa yapımına izin vermiyorum.

F

fenerli

Misafir
yukarıdaki örnek görüntü için izin almaya gerek olmadığını düşünüyorum, işi abartmışsınız.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam efendi gibi izin istemiş sormadan alsa kimsenin ruhu bile duymazdı

M

Maksim

Misafir
Arkadaşlar mesajları yanlış yorumlamışsınız, pigeon size izin almam gerekli mi değil mi diye sormamış, site tasarımını kullandığı için izin istemiş, ben de onun hakkında yorum yaptım. Tasarım konusunda kendisine yardımcı olurum, izin alma konusunda düşüncelerinizi kendi vicdanınıza saklayın, çünkü herkesin bu konuya yaklaşımı farklıdır. İzin almaması gerektiğini söyleyen arkadaşlar teker teker sitelerini yazarlarsa, tasarım konusunda sıkıntı çekenlere kaynak oluşturmuş olacaklardır. Böylece istemeden yardımcı da olabilirler.

Saygılar.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
tabiki..

www.crazy.com.tr
www.rastarules.com

İki tane kaynak benden olsun.Buyursun.Varmıdır bir webmaster ben hiç çalmadım diyen ? Ben çaldım , çalıyorum , çalacağım. Bunları sölemezsem yalan söylemiş olurum.Ama yazı , ama metin , ama şablon , ama gif , ama al değiş yöntemi , ama kod... ÇALIYORUM...ÇALIYORUM...ÇALIYORUM...

F

fenerli

Misafir
renklereinveya kullanılan fontların büyüklüğü, frame kullanma tarzı gibi şeylerin izni olmaz.

F

fenerli

Misafir
beceriksiz_acemi' Alıntı:
fenerli backgrounda ilk yapanındır. alması yasak binlerce renk varken nasıl kullanır olmaz

yapmayın allah aşkına background da hani bir resim olsa kişi o resmi almış olsa neyse renk bu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5