İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgisiteleri.com Satılıktır

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.sevgisiteleri.com

PR5 tir.

1.240 Backlinki vardır..

Günlük ortalama tekil hiti 1000

Ayrıca "sevgi" temalı içeriklerde çok etkili bir PR si vardır.. Diğer sitelerinizi aşk,sevgi,ekart,güzel sözler gibi kelimelerde üst sıralara taşıyabilir..

İlgilenemediğimiz için siteyi satıyoruz..

Tekliflerinizi özel mesaj aracılığıyla yapabilirsiniz.

K

korsan_cd

Misafir
Dostum bu domainin ederi 75-100milyon.

Madem olaya prof yaklaşıyorsun bende niyeleri sıraalayayım
1- Jenerik domain degil.
2- sevgi kelimesi para etmiyor.alınım reklam koysam çicekçi reklamları çıkar :rolleyes: mp3siteleri,Hostingsiteleleri olsa pr5 olsa 200milyon ederdi.
3- domainin diger varyasyonları boş şu an. "net org biz info" küçük bir ugraş ile 10$ verip alınım pr5 yapılabilir ilk güncellemede.

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşüncelerin için tsk ederim korsan_cd

sen dediklerini yapabilirsin

B

Bedavalar-Net

Misafir
korsan_cd' Alıntı:
domainin diger varyasyonları boş şu an. "net org biz info" küçük bir ugraş ile 10$ verip alınım pr5 yapılabilir ilk güncellemede.

Vay be demek bu kadar basit hemen bir domain alip page rank 5 yapmak.Biz bosa sürünüyoruz page rank link degisimleri filan yalanmis ahh referxchange alacagin olsun :D

T

Turkyurdu.org

Misafir
Yeri gelmisken, Sevgi sitesi yapmanin sirri nedir ?
Ne zaman otursam bir sevgi sitesi yapmak icin kendimi toynak.com'da buluyorum. Mutlu oluyorum. Sorun nerde acaba?

dengeman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklif

Bu domain için teklifim 400$ az olduğunu biliyorum ama verecebileceğim bu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5