İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sevkıhatun.Com Hakkında .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

DecaMeroN

Misafir
Hojalar selamlar öncelikle , Daha bu akşama kadar sitenin ismini duymamıştım , saolsun üyeler ilettiler. Neyse hek üzerine yazılarınızı ve sevkihatun.com un sahibinin yazısını okudum . Şimdi size bu heki neden yaptığımı anlatayım. sevkihatun.com un sahibini hekledim , bana Keylogger logları geldi , CuteFtp den şifresini aldım, ve index attım. Bu kadar basit bir olay , sağda solda yazmışsınız . Yok Fsoyu atan , yok zehiri salan , yok eline klavye alan hekerım diyormuş , yok Tahribatı kapayacakmışsınız . Saolsun yetkili arkadaş komikliği farketmiş konuyu kilitlemiş . Dediğim gibi basit bir hekti bu , webmaster arkadaş koccaman EXE yi açarsa , sağda solda hakaret edeceğine , nete girmek için 2 kez düşünsün.

Yazım umarım silinmez , Sorunu olan varsa buyursun gelsin ,

MSN : [email protected]

T.H.T.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet Admin arkadaş son 2 saattir baya saçmalıyor zaten

H

hibrahim

Misafir
DecaMeroN
işte diyeceğin şey bu kadardı.. mailinden anladığım kadarıyla bana değil ftp şifrelerinni olduğu başka bir arkadaşa giden br exe yani webmaster a değil sadece ufak bir dosy gönderme için şifre veridğim arkadaşın pcsinden tıklanmış exe dosyasına .(10 senedir neye tıklanıp neye tıklanmayacağını çok şükür biliyorum....) neyse dediğim gibi yazında silinmez çünkü yapman gereken önce beni uyarmandı bence? sencede öylemi bimliyorum zamanında snein o yaptığın şekilde benimde elime onlarca domain geçmişti ama hiçbirine birşey yapmadım.. adama mail atıp böyle böyle açığını kapat dedim . o da kapattı dediğim gibi yapman gereken beni uyarmaktı..
bu arada msn e ekliyorum birşey söylicem...

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DecaMeroN' Alıntı:
Hojalar selamlar öncelikle , Daha bu akşama kadar sitenin ismini duymamıştım , saolsun üyeler ilettiler. Neyse hek üzerine yazılarınızı ve sevkihatun.com un sahibinin yazısını okudum . Şimdi size bu heki neden yaptığımı anlatayım. sevkihatun.com un sahibini hekledim , bana Keylogger logları geldi , CuteFtp den şifresini aldım, ve index attım. Bu kadar basit bir olay , sağda solda yazmışsınız . Yok Fsoyu atan , yok zehiri salan , yok eline klavye alan hekerım diyormuş , yok Tahribatı kapayacakmışsınız . Saolsun yetkili arkadaş komikliği farketmiş konuyu kilitlemiş . Dediğim gibi basit bir hekti bu , webmaster arkadaş koccaman EXE yi açarsa , sağda solda hakaret edeceğine , nete girmek için 2 kez düşünsün.

Yazım umarım silinmez , Sorunu olan varsa buyursun gelsin ,

MSN : [email protected]

T.H.T.

Selam hekır abi, rica etsem benim siteyide heklermisin be abi.. Yalnız okul var yarın bu saatte internette kendini meşgul etme. Benim siteyide bi hekle yahu, ftp passlarını unuttum ana sayfaya hoşgeldin 1 nisan yazmayı düşünüyorum yarın, sen bi heklede logoyu değiştir 1 nisan logosu koy, yoksa bak hala koyamadım ben logoyu.
Bu arada sitem http://www.google.com.tr

He he he heh.

H

hibrahim

Misafir
xmlrs google değil tekrar sevkihatunu alsın heker değil lamerse:) neyse diğer topic te yazdığım gibi böyle küçük şeyleri bunalrın eline verenlerde suç neyse ne diyim daha 5-6 sene sonra akılları başlarına gelir..

D

DecaMeroN

Misafir
Admin arkadaş kim ise eklesin . xmlsr ve hibrahim siteden atılacak. 1 saat sonra iyinet e saldıracam. Saygılar.

H

hibrahim

Misafir
siteden atarsan tatmin olamazsın bağlantımı kopar msn de hazır özel mesaj attım sana 1 nisanda bile böle şaka yapılmaz iki tane program (bile diyemiyortum) alıp flood yapacak heralde:) 60*60*24/30= bir gunde bu kadar başlık açabilrisin...

H

hibrahim

Misafir
bak okuyomusun bu mesajı sen kendini avut öle db hatalarıyla:)

H

hibrahim

Misafir
arkadaş msn de kimsenin foruma giremiceğini söyluyorda o yuzden mesaj yazıyorum... anlasın yaptıkalrının bi .ok olmadığını!!!!

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim: neden 3 kere peş peşe yazıyorsun EDİTLE fonksiyonu öğrenemedin mi başka insanlara şunu bunu öğren diyorsun? 10 sene içinde EDİTLEyi öğrenmişsindir umarım...
Yazılarını okudum, çirkin davranışarın var hiç yozlaşmayı düşünmüyorsun, mesajların hep atak hiç barış düşünmüyorsun ve ben daha öncedede dedim senin heklenmen konusuna: daima bir neden vardır.

Senin bu tavrılarını okudukça neden heklendiğin belli oluyor. Çünkü yaptığin saygısızlık sana aynı biçimde geri dönüyor.
iyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi