İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sevkisozluk.com'a proje ortağı aranıyor....

P

prismomed

Misafir
Evet arkadaşlar eksisozluk.com'a istinaden sevkisozluk.com'u aldım ;) bu domain name için projesi olan bir arkadaş varsa lütfen pm'den bana ulaşsın. 3 aydır atıl durumda, şuraya güzel birşeyler yapabiliriz.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
proje şu şekilde olacak: ekşisözlük aynısı programlama, içerik eg-zotik. ekşi sözlüğün 10 katı da hit alırsın :)

P

prismomed

Misafir
ahahahhah süper fikir arkadaşım yalnız ben php'den falan pek anlamam. temellerini biliyorum ama ekşisözlük motoru da yaratamam baştan. işte onun için bir proje ortağı arıyorum.

K

korsan_cd

Misafir
+1907

ve 100 de 1 i kadar kelime bulamaz.
o sitede 450.000 kelimenin açıklması var 4.500 kadar bile sevki kelime olacağını düşünmüyorum

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olur hocam olur yurdum genci biraz abaza armut dan bile sevki şeyler anlayabilir.çok kelime çıkar.

P

prismomed

Misafir
ya beyler diyorum işte elinde imkanı olan böyle bir kodlama yapabilecek olan buyursun gelsin görüşelim. tüm iş onun üstüne kalmaz, iş bölümünü bir şekilde hallederiz elbette.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5