İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şeytan insana neler yaptırabilir?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1)
Bazıları güçsüz düşüncelerini güçlendirmek için nedense hemen güçlü olanı alakasız olmasına rağmen konunun içine çekip karşılarındakini güçlü olana aykırılıkla suçlayıp; (hakimlik , yargıçlık yapıp) kendi heves ve tercihlerini öne çıkarmaya çalışıyorlar. bunun şeytan tarafından yaptırıldığını düşünüyorum.

2)
Geleceği göremeyen kişilerin kişisel tercihleriyle geleceği karartmak için ellerinden geleni yapmasının şeytan tarafından yaptırtıldığını düşünüyorum ki şeytan insanın en baş düşmanıdır. insana ait iyi ne varsa insandan dostlarını da yanına katarak yok etmeye çalışır.

3) Bazı kelimeler ve objeler tabiatı itibariyle naziktir. bu nazik kelimelerle çok iyi düşünemeyen kişilerin akılları bulandırılıp zombi toplulukları oluşturulmaya çalışılır ki bu da şeytanın yaptırdıklarındandır.

Bu dediklerimi kendi üzerine alınan varsa lütfen şeytanın safından çıkıp insanlığın iyiliğine olan şeylere gelsin.

çocuk kalabilmenin mücadelesini versin.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bunlar insanların kendi zayıflıklarıdır şeytanla ilişkisi yoktur, ki zaten şeytan düzgün insana yanaşamaz!

W

webkolik

Misafir
Şeytan diye bi şey vardır. Çünkü Kur'an da Geçiyor. Ama dünyada görünüyor mu görünmüyor mu onu bilemem :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5