İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

shanex.de Reklamlari !!!

S

shanex.de

Misafir
(( BEDAVA ))shanex.de Reklamlari !!! (((BEDAVA)))

www.shanex.de

Hemen Alin bir hafta boyunca bedava ( resim boyutlari en fazla 100x30 yani 10x3 kare boyutlarinda olsun)

HAYDI KOLAY GELSIN :D:D:D

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortak hesap kullanıyorsunuz ozaman paypalda.
bırakın bu işleri yaw konusmamak en iyisi.... devam edin.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben zaten bildiğim şeye inanıyorum senin birsey demen bunu değiştirmiyor.
neyse kolay gelsin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum ucuz rekalm diyorsunuzda hitin düşük neden hitini yüksettikten sonra reklam kampanyası yapmayı düşünmüyorsun ortalıkta 14,000 -15,000 hiti olan site reklam bulmakta zorbu şekilde hiti az olan sitey bence dahada zor..

yine kolay gelsin..

S

shanex.de

Misafir
Permission ilk önce yorumun icin cok sagol bu benim icin cok önemli. Ikincisi ben sitemi daha bugun :D actim ama sitemin hit yapacagini inaniyorum.
Saygilar...

F

fenerli

Misafir
milyon dolar scriptini hotscripts.com dan bulduk biraz önce satın aldık, yarın kurarım artık (hangi adrese kuracağımıza karar veremedik)
herkese ücretsiz kare dağıtacağım, hatta daire dağıtma scripti varsa onuda satın alıp daire dağıtacağım :rolleyes: , belki böylece bu kare işini sonlandırırım.

(gerçi bu konuda site açmak için büyük üniversitelerden bitirmek gerekiyormuş artık idare etsinler)

F

fenerli

Misafir
tr.st' Alıntı:
keşke araştırsaydın orada ücretsizi de vardı.

öyleymiş :) , biraz önce gördüm , akıllı bir arkadaşımız görememiş satın almış, olsun maksat kare dağıtmak ;)

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shanex.de' Alıntı:
karekare.net benim arkadasima ayit :D:D ben ayriyeten kurdum
Uretemiyoruz kardesim bu kadar basit...kopyaci ,ruslar gibi onun bunun malini calip veya kendi sitemizi hekedip sempati/takdir toplamaya calisiyoruz!

Bunlari yapanlar bu forumda biliyorum.Bieysel olarak zekiyiz, gel gor ki elele vermeye calisinca sonuc bir buyuk 0...

Adsens ne buyuk nimet yapalim gitsin boktan sayfalari!

Kopyalayin...lamerlik a stalavistadan hediye, yuruyun braaa. Ondan sonra bize dikte edilen bilmem ne kriterlerini dinleyin!

Biz bugune kadar ne yaptik?

Iki elimizi basimizin arasina koyupta dusunme zamanimizda gecti...G.Kore sagolsun Turkce karekterleri gorduk alan adlarimizda.

Sahi biz ne yapiyoruz?

F

fenerli

Misafir
Uygun domain bulundu www.turkk.com akşama ücretsiz kare dağıtma servisini aktif etmeye çalışacağız.
Başlığı açanada ayıp ettik :(

(domain nasıl sizce)

A

aliozen

Misafir
arkadaşlar bir tek kareli sayfalar mı kopya? mp3indir, indirmp3 mp3dinle, kuckforum, xforum, forumzr, fotrumpr bunlar ne? eksizoluk benzerleri ne? eksizozluk de kopya değil mi? wikipedia'nın cıvığı değil mi? wiki ne demek ingilizce? ekşimsi demek.. ideefixe kopya değil mi amazon.com'dan... Önemli olan eğlenmek bunu anlayın arkadaşlar. Bu kadar hırslı olmayın. gidin argosozluk'e yazı yazın rahatlayın.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah ah ! Zamane gençleri hiç yaratıcı değil.. İnsan ismi bari kendisi bulur , isim zaten çalıntı www.shanex.com gerçekten kaliteli bir site bu shanex.com baktılar burası iyi hit topluyor kopyasınıda bunlar yaptı..

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shanex.de' Alıntı:
Arkadaslar Sitemi daha yeni actim bunun sebebi ile reklamlari cok cüzi fiyatlara veriyorum.
Saygila...

www.shanex.de

reklam almak için önce hitin olması gerek kimse 2 günlük siteye reklam vermez. Kendini bizim yermize koysana adamın biri site yapmış onlarca benzeri olan bi site ve siteyi bugün açmış, reklam alıyormuş.. sence bizim ne dememiz gerekiyor ? (aa ne güzel site kesin 1 hafta içinde hitler coşar bi reklam verelim..) biraz düşünün ondan sonra gelin konu açın

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
shanex.de ve symbiantech sizi uyariyorum.
Forumu birbiriniz ile atismak icin kullanmayiniz.
Ozel problemlerinizi ozel mesaj ile hallediniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5