İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sharepilot hala ödeme yapmadı!

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/ortaklik-pr...077-file-upload-1000-download-basi-2-usd.html

Bu konuda arkadaşımız 1000 tık için 2 dolar verdiğini ve Türkiye'de ödeme yaptığını söyleyerek konu açmıştı.. Bizde bundan yararlanarak sistemi kullanmaya başladık. İlk ay 8 dolar kazandım ödemelerin bir dahaki ayın içinci haftasında yapıldığını söylediler bende sorun etmedim..

daha sonra Türkiyeden yapılan indirmelerin sayılmadığını söylediler.. linkini verdiğim konuda ay sonunda iyinetten olan kişilere özel link saydırabileceğini bunun için mail atmamızı söyledi..

Illumina' Alıntı:
Dediğim gibi zaten Kasım'dakiler sayıldı. şu an sayılmıyor olsa da, eğer Google'ın problem etmeyeceği türde şeyler upload ediyorsanız, sistem saymıyor gözükse de ay sonundaki kesimde sizin de bütün hitlerinizi saydırabilirim. Bu forumda reklam yaptığımız için size özel olarak ancak bunu yapabilirim. E-mail ile kullanıcı email adreslerinizi yollayabilirseniz, sizleri ayrı olarak kaydedeceğim.

bende bu maili attım kaydınız yapıldı dendi.. daha sonra ne ödeme geldi nede başka bir mail.. bu ay hesaptaki ödeme 50 doları geçti.. kendilerine ingilizce mail attım cvp gelmedi.. tekrardan türkçe olarak mail attım bu sefer cvp geldi ve paypal sistemlerine kayıt olmadığımı bu nedenle hesap numaramı istedikleri söylendi.. oysa ilk kayıt olduğum gün paypal adresimi hesabıma yazmıştım.. sorun etmedim tekrar maille hesap numaramı gönderdim ama hala ses seda yok!! ne Türkiye ipleriyle toplamda ne kadar indirdiğime dair bilgi ne de ödeme!!

madem bi işe girdiniz sonunu da getirin!! ben ayın 15. gününe kadar toplamda 25000 indirme yapılmasını sağlamışım Türkiye ipleri sayılmıyor denildiğinden sonra sadece 600 indirme olmuş!!

artık ödememi istiyorum hemde vaad ettiğiniz gibi Türk iplerinin sayıldığı şekliyle!!

sharepilotun sahibi arkadaşın kontrol etmesi için mail adresim [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5