İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sharepilot odemesı !!!

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sharepilot auyeydım, ılklay 8 usdgıbıbır ucret kazandım 25 -30 arası odeme olacakdı yapılmadı, kullanıpda odeme alan varmı acaba ?

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme limiti 30 dolar ise neden ödemenin kesildiği gün mail atıp ayın son haftası şu miktar hesabınıza yatırılacaktır dediler..

mail attım cevap da vermiyorlar!!

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödeme yaptığımız ülke trafikleri: Amerika, Kanada, Avusturalya, İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa, Hollanda, İspanya ve Türkiye'dir. Ödemeler sadece PayPal kullanılarak, her bir ayın kazanç hakları gelecek ayın 2. ve 3. haftası yapılacaktır.

boyle yazmıştı ben odeme lımıtı gormemıştım ondan merak ettım

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sharepılot
bu adamalra uyeydıkbi şekılde maılleştı kay sonu odemenızı alacaksınzı dedıler eyvallah dedık bu konuşmanın uzerınden 2 ay geçtı 50$ alacağım var :)
sanırım 50 - 60 bın yuklettırmede yaptırdım toplamda, ama 50$ alamadım :) maıl atıyorum tenezzul edıp cevap atmıyorlar bu tur kişiler yuzunden her sponsora her ortaklık programına yaklaşamaz olduk ya ayıp denen bişi var ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5