İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sharktech server lazım bayisi olan varmı?

aLkaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sharktech server lazım bayisi olan varmı? ddos a karşı etkili servermiş cvb larınızı bekliorum

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
http://www.sharktech.net adresindeki sunucuları pahalı bulabilirsiniz ancak hizmet açısından iyiler. 100mbit i size tam anlamı ile kullandırıyorlar. IP almaya kalksanız almanyadaki sunucularda 1 euro fiyati 64 ip adresi veriyorlar en önemlisi dd0s ataklara karşı gelişmiş bir alt yapıları oldugu söylenmekte bazı testleride aşmış durumdalar. webhosting forumlarında aratırsanız geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Merhaba,
http://www.sharktech.net adresindeki sunucuları pahalı bulabilirsiniz ancak hizmet açısından iyiler. 100mbit i size tam anlamı ile kullandırıyorlar. IP almaya kalksanız almanyadaki sunucularda 1 euro fiyati 64 ip adresi veriyorlar en önemlisi dd0s ataklara karşı gelişmiş bir alt yapıları oldugu söylenmekte bazı testleride aşmış durumdalar. webhosting forumlarında aratırsanız geniş bilgiler bulabilirsiniz.

aşağıdakilerde fiyatlara dahil...katılıyorum , bencede pahalı değil,

CPanel License Unlimited Domains Free (Limited Offer)
DirectAdmin License
Unlimited Domains Free (Limited Offer)
Plesk 7/8 License Unlimited Domains Free (Limited Offer)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Zaten özellikle hosting işi yapan arkadaşlarımızın alt yapı olarak yetersiz sunucular ile işe başlaması ucuz sunucular ile piyasada dolaşması kalitesiz host işlemlerinin sonucudur. iyi hizmet almak isteyen iyi bedel ödemeli. bu yüzden sitelerimizi host edecegimiz sunuculari iyi analiz etmeliyiz.

Örnek : Almanya lokasyonlu 3 sunucum için haftada 1 ticket atıyorum ucuz sunucular 100 euro 150 euro nac.net deki sunucularım için en son 9 ay önce ticket acmışım. biri 150 euro birisi 600$. hizmet kalitesi çok önemli..

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sharktech server lazım bayisi olan varmı? ddos a karşı etkili servermiş cvb larınızı bekliorum

aLkaN Reksnet internet hizmetleri olarak sharktech'in Türkiye bayisiyiz. Ddos karşı diğer yerlere nazaran elbetteki güzel. Biz ayriyeten müşterilerimize yazılımsal firewall'lar kuruyoruz.

Arayın görüşelim...

Telefon: 0212 644 15 22
0212 644 15 12
Dahili : 5

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Sharktech in Türkiye Bayigi yok alışverişinizi Sharktech üzerinden sorunsuz yapabilirsiniz. ancak Sharktech inde alt yapısı Fdcservers diye biliyorum her ne kadar sadece baglantı aldıklarını idda etseler bile belirligi bir kabin blokları varmış. ve bu bölüm saglam çalışıyor diye dostlarım ile yaptıgımız sohbetlerde geçti. adamlar çalışıyor iyi hizmet veriyor ancak ben nedense fdc adını duyunca aklıma hep soru işaretleri geliyor. ancak dedigim gibi ddos saldırıların %90 gibi oranında engellediklerini biliyorum.

Detaylı bilgi için : http://sharktech.net/?ID=faq

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesajlarınızla ilgili karşıt birşeler yazıp polemiğe girmeyecem. Bayisi olduğumuzu yazarken bu tip mesajları birilerinin atacağını tahmin ediyordum. Fakat genelde müşterilerimize sharktech üzerinden makina kiralamıyoruz. Saldırıdan çok başı yanan olursa sharktech'den makina öneriyoruz. Neden sharktech den müşterilerimize makina kiralamadığımızı söylemem gerekirse. 1.5 saatde restart attıryoruz. Siz hesap edin artık :S

Merhaba,
ancak Sharktech inde alt yapısı Fdcservers diye biliyorum her ne kadar sadece baglantı aldıklarını idda etseler bile belirligi bir kabin blokları varmış. ancak dedigim gibi ddos saldırıların %90 gibi oranında engellediklerini biliyorum.
[/url]

Evet fdcservers alt yapısını kullanarak hizmet veriyorlar.

%90 oranında dünya'da kimse saldırı engelleyemez imkansız birşey. Fakat güvenlik bakımından çok tecrübeliler.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; Reksnet'e katiliyorum bizde Sharktech.net 'e 2 ay once reseller olduk , ve Turkiyenin isim yapmis ircd sunucularini guvenle problemsiz sekilde barindiriyoruz , tek eksik yanlari ticket'lara gec cevap vermeleri , ama bu kotu taraflarini iyi niyetleri ve samimiyetleri ile kapatabiliyorlar.Dunyanin Ddos konusunda tecrubeli olan ender firmalarindan biri , fdcservers alt yapisini kullandiklari dogru , soyle 1 istatistik vermem gerekirse , fdcservers kurulduktan 5 ay sonra kendileri room kiralamislar ve bu isi cok uzun zamandir yapiyorlar, flood konusunda kendi software firewall'inizin cok iyi olmasi gerekemekte yani flood icin 1 korumalari mevcut degil , lakin gercek manadaki hat bazinda DDOS attacklar icin sunucunuzun DOWN olma olasiligi cok dusuk.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5