İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SHELL KAMPANYASI

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Chat sunucuları (SHELL)

sıradan ircd: 15 ytl
güvenli ircd: 20 ytl
isteğe özel düzenli ircd: 30 ytl (bu paketin icerisinde trojen v.s girmeme garantisi v.s verilmektedir.)

Not:: Sunucularımızda; kanal koruma botları, 1 oyun botu, bir radyo botu, bir söz botu, bir özel bot (opların dilediklerini yapabilmeleri için; Örn: dilediği kanalda op olabilmesi, dilediği kişi sunucudan atabilmesi v.s gibi isteğe göre hazırlanması), size özel bir irc sunucusu ve düzenlenmesi, servisler (dilediğiniz şekilde ayarlanacaktir), proxy v.s korumasi ve ek hizletmer ücrete dahildir.

Ayrıca:

Web tasarımı;

Kişisel siteler: 50 - 150 YTL

iletişim adreslerimiz:
HostArsivi İnternet Hizmetleri
Site adresimiz: wWw.HostArsivi.Net
Msn Adresimiz: [email protected]
Cep Numaramiz: 0543 482 01 82
Sabit Numaramız: 0232 279 09 81
Ata caddesi no: 137 / A BALCOVA \ IZMIR

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veriyorum kardeşim işte. demekki güvendiğim bir nokta var (bilgim) ;)

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuşabilirim demekki buraya yazıyorum !

benim kurduğum sunucu o trojenleri donunda sallar :) sen yeterki paradan haber ver... "ben o ircde dilediğini yaparım"

Not: Eğer çok merak ediyorsan verirsin parasını alırsın denersin. bu kadar basit !

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sen ornek bir sunucu ver trojan garantisi ettiğin, kontrol edelim istersen?

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sokarız dememişki kontrol edelim demiş. Kaliteliyse satın alıcak demekki :)

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gövde gösterisi yapmaya gerek yok burasi forum.

2ncisi ise: ben irc e giren trojenlerden bahsediyorum kalkıp ddosu keserim ederim demedim? ddosta kesilir. yeterki mantık olsun ;) ama siz anladiğim kadari ile ne zaman girip bp konu açsam hemen çamura başlıyorsunuz...

benim bilgilm ve görgüm ortada.. denemek isteyen parasını verir peşinen. 7 günde iade hakkı vardır.

Saygılarımla.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Gövde gösterisi yapmaya gerek yok burasi forum.

2ncisi ise: ben irc e giren trojenlerden bahsediyorum kalkıp ddosu keserim ederim demedim? ddosta kesilir. yeterki mantık olsun ;) ama siz anladiğim kadari ile ne zaman girip bp konu açsam hemen çamura başlıyorsunuz...

benim bilgilm ve görgüm ortada.. denemek isteyen parasını verir peşinen. 7 günde iade hakkı vardır.

Saygılarımla.

1999'dan beri IRC'deyim. Türkiye'de 2 tane global sunucu yönettim. Halada yönetmeye devam ediyorum. IRC Trojan hiçbir şekilde komple önlenemez. Böyle bol keseden atmayın lütfen.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atay o zaman madem güveniyorsun öde paramı al korumanı ! böyle boş boş eğlenceler yapmayalım lütfen. yada rica ediyorum silinsin şu konu..

nerden açtım ben ya böyle bi konuyu... sizin bu günden haberiniz yokki dünden nasıl olsun...

diyorum işte ben iddia ediyorum keserim kardeşim? ver paramı keseyim ircdeki trojeni saldırısını. "sokamazlar" bu kadar.

lütfen bir daha post atmayın.

ve adminlerden ve moderatörlerden rica ediyorum bu konuyu kapatsınlar.

ben ekmek derdindeyim. herşeyin helalinin peşindeyim. sizin gibi bütün gün oturup burada ona buna laf atmakla vakit kaybedemem. biliyorsam söylerim. bilmiyorsamda bilmiyorumdur. konuşmam bakar geçerim. ticari amaçlı düşünüyorum burayı. yoksa "aman bi konu açayımda ahmet mehmet peşime düşsün" diye değil...

delikanlı olun hanginiz benim birisini kazıkladığımı gördü ?
dolandırdığım varmı?

kazıkladığım varmı?

küfür ettiğim varmı?

"BOŞ BOŞ KONUŞMAYIN LÜTFEN.. PARANA GÜVENİYORSAN VERİRSİN ALIRSIN HİZMETİNİ. BEN KENDİME GÜVENİYORUM"

bu konuyla ilgili "bu son postum"

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Forumda birçok kullanıcı host aldıktan sonra madur kalıyor. Bildiğim konularda bu yüzden yorum yapıyorum arkadaşlarımıza bir nebze fikir verebilmek için. Boş boş oturduğumu nereden çıkarttın bilemedim ayrıca.

Son olarak, sözlerine dikkat et, sen benim delikanlılığımı sorgulayacak kişi değilsin.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
Forumda birçok kullanıcı host aldıktan sonra madur kalıyor. Bildiğim konularda bu yüzden yorum yapıyorum arkadaşlarımıza bir nebze fikir verebilmek için. Boş boş oturduğumu nereden çıkarttın bilemedim ayrıca.

Benim hakkımda en ufak bi kötüleme duydunmu kardeşim?

Son olarak, sözlerine dikkat et, sen benim delikanlılığımı sorgulayacak kişi değilsin.

sizde dikkat edin o zaman. demişim değilmi ödersin beğenmezsen 7 gün iadesi + sözleşme itibari ile 1 ayda iade hakkın var. bunada "tüketici hakları" diyorlar...

madem sunucu yönetmişsin bilgin "yönetimdir"

ben hep kurdum, açtım, sattım, kapattım v.s v.s

lütfen uzatmayalım. bak inan bir sürü işim var oturup burada size boş boş laf yetiştirmiyeyim.

"Allah hakkı için boş şeyler yüzünden işimden alı koymayın"

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ben hala iddia ediyorum ki irc trojan yapılabilecek bir kodlamayla komple önlenemez.

PM ile sunucumun adresini gönderiyorum, gel görüşelim :)

son postumdur.

edit: pm gönderilmiyor sana. irc.sibertr.net

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuyu bi yönetici silebilirmi "rica edersem".

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:) yahu elalemin isi yokta seninlemi ugrasacak gelin guvey olma kendi kendine sorunun ne diye bile sormayacam nasilsa sen halledersin ustun yeteneklisin

edit: şaka bir yana sorununu söyle yardımcı olmaya calisayim, ddos yapildiğini nasil anladin?

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar ben size irc üzerinden gelen saldirilardan bahsediyorum siz ddos atiyorsunuz ? eğer bu delikanlılık ve üstünlük ise söyleyin bizde yapalım.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşım ben ddos nasil atilir bilmem bile. özel mesj olarakta yazdim sana bunu. yani dusunecegin en son kisi ben olayim. nerden anladin ddos yapildigini? yardimci olayim bari

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5