İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Shop İlan Scripti 2016 | 24 Saatlik İyinet Özel İndirim!

karakedi.co

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Okuldan kalan boş vakitlerimde tamamladığım scripti 24 Saatlik indirim yapmak istedim. Alan kişilere şimdiden hayırlı olsun.

24 Saat Geçerli Fiyat : 10₺ - Paypal Kesinti Yaptığı İçin Paypal Ödemeleri 10,5₺
Normal Satış Fiyatı 100₺'dir

Ödeme : Paypal - Enpara

Paypal Direk Ödeme Yap : https://www.paypal.me/karakedi/10,5

Ödeme Bildirimi İçin Ö.M Atabilirsiniz.

NOT : Ek özellik talep etmeyin!

Demo : karakedi.co/demo

NApBDa.png

21r3O2.jpg

karakedi.co

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndirim sürecimiz bitmiştir. Alan kişilere hayırlı olsun ilginizden dolayı teşekkürler..

AlanTürkçe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yaw arkadaş bu nedir her yerde ben yaptım ben yaptım ben bunu diye dolaşan insanlar türedi. Bu scritpi siz yapmadınız. Tema giydiren arkadaş wmaracinda vardı. Scriptin orijinali burda: http://codecanyon.net/item/mc-smart-shop/11555914
[MENTION=69638]FurkanOYMAK[/MENTION] konuya bakın lütfen.

karakedi.co

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm satış konuları bana aittir. Extended License satışların bir kusuru yoktur. Konunun hiç bir yerinde ben bunu sıfırdan yazdım diye yazdığını görmüyorum. Genelde web yazılım şirketleri aldıkları scriptlerin üzerine tema kodlaması yapıp müşterilerine satış yaparlar. Herkes bir kafadan konuşmasın lütfen. İyi forumlar [MENTION=73198]AlanTürkçe[/MENTION] [MENTION=69638]FurkanOYMAK[/MENTION]

AlanTürkçe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
her forumda farklı nickle aynı konu paylaşılınca sıkıntı oluyor demek hocam. Eğer wmaraci ve r10'da gördüğüm kişi sizseniz sıkıntı yok :)

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Her yerde bir extende lisans var deniyor ama başka forumda kaç kere pm attım arkadaş bu lisansı sunamadı. Moderatörlere lütfen iletin. [MENTION=69638]FurkanOYMAK[/MENTION] üstad ilgilenirsen seviniriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5