İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıcaak :)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Siz güneşten bahsediyorsunuz bizim burda yağmur var :D Güneşin yolunu gözlüyoz :)

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ben de 07 girişliyim cidden bu yıl en güzeliydi. İlk sene o soğuk neydi öyle. Perişan olmuştuk vallaha.

:D Hangi bölümde okuyorsun? Nerde kalıyorsun? Finaller başlamadan yani önümüzdeki iki hafta içinde bi webmaster toplantısı edecez, sende katılırsın. MSN profilimde var, ekle istersen.

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
:D Hangi bölümde okuyorsun? Nerde kalıyorsun? Finaller başlamadan yani önümüzdeki iki hafta içinde bi webmaster toplantısı edecez, sende katılırsın. MSN profilimde var, ekle istersen.

Türk Dili Edebiyatında okuyorum. Yıldızkent'te kalıyorum. Valla geniş bir toplantı olursa katılırım tabi. :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Yanlış zamanda açılmış bir konu; yağmurlu bir günde sıcak diye konu...
Geyik olsun işte;

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Ankara'da ne olacağı belli değilki.Cuma günü öğlen yaktı yine.Yazın hele hele hiç çekilmiyo.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi