İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sidebar kaldırıp boşluğunu doldurma

ucanmoruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba.. Ben sadece bir kategoriye özel bi sayfa şablonu düzenledim. O sayfa şablonunu düzenlemek için 2 seçenekten birini yapmak istiyorum ama başarılı olamadım..

sayfayı burada görebilirsiniz.

1. seçenek de o kategoride sidebarı kaldırdım..Kaldırdım ancak sidebarın bölümü boş kaldı. sol bölümün genişliğini artırarak o alanı da doldurmayı düşünüyorum ancak style.css de hangi bölümü düzenliyeceğimi bulamadım.

2. seçenek de o kategori için ikinci bir sidebar oluşturdum sidebar2.php şeklinde..category.phpde onu çağırdım. ancak sidebar2.phpnin düzenlemesini yapamadım.içerisinde sadece bir duyuru panosu şeklinde bi bölüm olsun istiyorum normal sidebar.phpde bölümlerin hiçbirinin olmasını istemiyorum

2 seçenekten birinde de olsa yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum.

ucanmoruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sorunu çözdüm.

bahsettiğim 1. seçeneği gerçekleştiremedim yani sol bölümün genişliğini artıramadım.. ancak ikinci bir sidebar2.php oluşturdum ve içeriğini düzenledim.. artık kategoriye özel birde sidebarım var. :)

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
include ile istediğiniz dosyayı çağırabilir istediğiniz bölümde gösterebilirsiniz.
sorununuzun çözülmesine sevindim.

CEMRETASARIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ben size yardımcı olurdum neden bana yazmadınız msnden :) nasıl olsa kategori foto video şablonlarını ben yapmıştım :) benim foto şablonu ile oynamışsınız güzel olmuş ama :)

ucanmoruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizi bekledim bekledim ama göremedim bir türlü msn den.. yoksa aklımda ilk size sormak vardı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5