İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır DELL Pc

S

serkanus

Misafir
Bir yarışmadan kazandığım Dell marka bilgisayarı piyasa değerinin çok altında satıyorum.Makine henüz hiç kullanılmadı.Hatta harddiski bile bölünmemiş henüz.Laptopla Takas edebilirim.Öneri ve tekliflerinize açığım
Pc yi BURADAN inceleyebilirsiniz
Özellikleri aşağıdadır
GX620.jpg

•Dell Optiplex GX280 (Intel 915G chipset)
•Intel® Pentium 4 3.0GHz HT 1MB cache (LGA 775)
•512MB DDR2 400MHz bellek
•80GB 7200rpm SATA HDD
•17" Dell Flat monitör
•128MB Intel Graphics Media Accelerator ekran kartı
•DVD-CD-RW COMBO sürücü
•Entegre disket sürücü
•Entegre AC '97 ses kartı
•Entegre 10/100/1000 yerel ağ kartı
•Türkçe USB klavye ve optik USB scroll mouse
•Microsoft® Windows® XP Pro Türkçe
•2 yıl sistem garantisi

Fiyat :800 YTL
[email protected] iletişim adresim.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı özelliklerde bir laptopum var tamamen aynı diyebilirim 1.5 milyara satın aldım 5 ay oluyor. Üzerine biraz ekleme yaparsan değişmeyi kabul ederim.

"Toshiba"

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadaşa az önce msn de gerekli teklifi yaptım.. ups firmasıyla görüştükten sonra yarın kendisi tekrardan bana bilgi verecektir.. ürün teslimatı konusunu çözüme ulaştırabilirsek.. pc yi büyük ihtimal almış bulunmaktayım...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşa az önce msn de gerekli teklifi yaptım.. ups firmasıyla görüştükten sonra yarın kendisi tekrardan bana bilgi verecektir.. ürün teslimatı konusunu çözüme ulaştırabilirsek.. pc yi büyük ihtimal almış bulunmaktayım...

kargoyu getiren firmaya gönderen adına ödeme yapabiliyor muşsunuz (bunu bilgisayrı satmak isteyen arkadaştan duydum) eğer böyle birşey varsa çok güzel bence.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ups'in mobil pos makinalarıyla ödeme aldığını duymuştum.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadaş... msn deki görüşmemizden bu yana online olmamıştır... kargo firmasıyla görüşüp beni bilgilendircekti... sanırım ya satıldı pc yada satmaktan vazgeçildi.. ama her türlü durumda tarafıma haber verilmesi gerekirdi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5