İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır domain banlanmış

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb arkadaşlar yeni bi domain aldım ve joomla kurdum google da add url kısmına url ekledim xml yolladım ama ne yaptıysam indexlemedi sonrasında baktım ki banlanmısım =) nasıl kurtara bilirim domaini mi bir fikri olan var mı acaba ??

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ediyorum talebimi gönderdim inşallah kabul edilir ancak sitemap.xml göndermiştim daha önce orada o sütunda kırmızı uyarı yazıyor bi problem teşkil ediyor mu sizce

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlandığını nasıl anlıyorsun..

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemi google add url ye 1 hafta once eklemiş olmama rağmen google.com da arama box'a site:www.siteismi.com yazdığım halde hiç bir link cıkarmıo ve bulunamadı dio banlanmış oldugunu anlıosun bölelikle

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sitesimi.com diye tartmakla hiç bir sonuç çıkmaması domainin daha önce kullanılmadığı anlamı çıkarılmamalı bence. Daha önceden kullanılmış ve banlanılmış olabilir. Link almadan.

BarUn arkadaşımızın da dediği gibi yeniden değerlendirme istediğini, domaini yeni aldığınızı, gerekli whois bilgileri ve kaynakları ile belirterek göndermeniz durumunda bence eğer böyle bir ban var ise kaldırılır.

Daha fazla işlem yapmaya gerek yok.

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet google tarafından mailim cvplandı ve teşekkür edildi ve google sitemi indexledi :) yardımlarınız için teşekkür ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5