İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sıfır Kablosuz Speedtouch 110 YTL

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kablusuzmodem9kz.jpg

kablusuzmodem24wb.jpg

Modem SpeedTouch 580/580i 4 port ethernet +1 port usb ve wireless yani kablosuz modemdir...
Modeml sıfır ve 2 yıl garantilidir.
Kutu içinde : Kullanım kitapçığı+kurulum cd si + adaptör + usb +tel ve ethernet kablo+duvar veya masaya monte aparatları vardır.

Modemin sıfırı shop.data.com.tr de 193,94 YTL ye satılmaktadır. Bende sadece 110 YTL Detaylı bilgi için http://shop.data.com.tr/produce_detail.asp?pid=22160

satın almak için lütfen telefonla iletişime geçin. Yetişen kazanıyor!!!!!

Telefon : 0212 210 19 90

Gsm : 0542 332 16 84

İstanbul/ŞİŞLİ

W

Wasgo

Misafir
Fiyatini yazarsaniz almayi düşünürüm. teşşekürler şirkete lazm 1 tane :)

------------------

Pardon 110 ytl yarin sizin ile irtibata geçelim gelip bakalim nasilmiş..

W

Wasgo

Misafir
Evet karar verdim aliorum ürün alinmiştir arkadaşlar detayli bilgi size p.m olarak yollayacam.

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
modem satılmıştır. Çok güzel bir alışverişti. 3 yeni arkadaş edindim :) Teşekkürler

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
alacak olanlar pişman olmayacaktır.. ben 145 dolara almıştım zamanında.. ve gayet memmunum... alacak arkadaşa hayırlı olsun...

W

Wasgo

Misafir
Hem ürünü aldik,
Hem'de büyük bir dostlugu..

Teşşekürler alcatel speed touch kalitelidir evde var ama şirkete lazimdi aldim :)

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Modemden almak isteyen olursa bu cumartesi gününe kadar aynı fiyattan satabilirim yine 110 YTL. Yalnız dediğim gibi cumartesi 11:00 e kadar ve 12 adetle sınırlıdır. Tatile çıkıyorumda o yüzden cumartesi son :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5