İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sifir Orjinal Mıcrosoft Ürün Anahtarları. Yasal key-Serialler

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kaspersky da
Office uygulamaları
Adobe uygulamaları

artık KEY girlince online olarak sorgulamaktadır KEYleri
Zaten sorun olsa direkt olarak Kabul etmez
Diyelim key alsınız
Office 2010 Professional Plus Kuracaksınız KEY orjinal olmazsa INSTALL başlamaz bile :)

O nedenle sıkıntı yaşamadık ALLAHın izni ile yaşamayızda...
Saygılar

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sorularıma yanıt alamamışımki

fiyat sordum bide orjinalmi değilmi diye sormadım sorsalar nasıl kanıtlıyacaz dedim.Microsoft tan adımızamı kayıt ediliyor veya bizim olduğumuzu istesek iletilrermi vb

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sorularıma yanıt alamamışımki

fiyat sordum bide orjinalmi değilmi diye sormadım sorsalar nasıl kanıtlıyacaz dedim.Microsoft tan adımızamı kayıt ediliyor veya bizim olduğumuzu istesek iletilrermi vb

İlk mesajda ücreti yazmakta $15

ayrıca
lisansı girdikten sonra
microsoft sitesinde gidin WGA sınaması yapın GEÇECEKTİR
Güncellemeleri indirmeyi deneyin == GÜNCELLEYEKTİR
Microsoft Telefonla destek hattını arayın = Zaten o sırada lisanslı olursa destek alabiliyorsunuz....
Diğer türlü işletim sistemini korsan deyip sizi bilgilendiriyorlar.

Saygılar

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Forum ismi Vermeyeyim ama
Ürün alıpta memnun olan bi kaç Kişiden gelen mesajlarımız

REFERANSLAR :

Teşekkürler aldım.

şuan arkadaştan aldığım win7 ile yazıyorm. sorun yok lisanslı orjinal testini başarıyla geçti ve bütün güncellemeleri aldı.
teşekkür ederim.

kendim kullandım birde kuzenime alıyorum
pm atarmısın hocam daha öncede ticarette bulunduk çok memnun kaldım

arkadaştan aldığım office 2010 lisansı çalışmaktadır sorun yok gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

office 2010 key sorunsuz bir sekilde çalıştı , tekrar tessekurler.

1 adet daha win7 32 bit ultimate lisansı istiyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
:D valla alışveriş yapmak istemesem iyi tartışırdımda tartışmıyacam ...

1. kaspersky ömür boyumu internet security 2011 inkini istiyorum varmı ve fiyatı 15 dolarmı (tl karşılığı ne )
2. Adobe Photoshop CS5 20-25 dolar arası demiştisn bunun tam fiyatı varmı tl karşılığı ne Adobe Photoshop CS5 Extended mi

bunları cevaplayıp bana garanti hesabını pmlersen (cep bank varmı bide) bende alıcam eve geçince...

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
:D valla alışveriş yapmak istemesem iyi tartışırdımda tartışmıyacam ...

1. kaspersky ömür boyumu internet security 2011 inkini istiyorum varmı ve fiyatı 15 dolarmı (tl karşılığı ne )
2. Adobe Photoshop CS5 20-25 dolar arası demiştisn bunun tam fiyatı varmı tl karşılığı ne Adobe Photoshop CS5 Extended mi

bunları cevaplayıp bana garanti hesabını pmlersen (cep bank varmı bide) bende alıcam eve geçince...

Eleştiri herzaman kişiyi bir adım öne götürür.
Tartışalım tabi ama çalıştığım yerlerden soru :kızdım:

1 = Hayır ömür boyu değil 1 yıllık - 3 yıllık olarak değişiyor fiyatlar.
vede 1 kullanıcımı - 3 kullanıcımı buda başka bir etmen.

Siz hangi kaspersky ürünü alacağınızı Kullanıcı sayısı ve yılı ile yazın.

Adobe fhotoshop için demedim ADOBE ürünleri dedim 20-25 $ diye.
Photoshop - dreamviewer gibi ürünler 25 $

Acrobat vb ürünler 20 $

Cs serisi sizin isteiğinie göre istek yapılıp sorgulanıyor.
Yabi stokta HALİ HAZIRDA ALMINMIŞ key yok
sıcagı sıcagına istekla alınıyor.

Garanti hesabım yok malesef
paypal / Bank Asya

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
1 yıllık bir kullanıcı bide 1 kullanıcı 3 yıllık fiyatını alıyım ps yide sonra alırım.Cep bankla yollasam olmuyormu atmden hemen çekilir...

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Nasıl oluyor inan bilmiyorum
Garanti ile çalışmadım daha önce hiç
Senden yada çekerken benden herhangi bir kesinti söz konusumu ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hayır garanti atmden vereceğim telefonu ikikere girip vereceğim şifreyi giriyorsun ve miktarı çekiyorsun okadar.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar iyi bilen birisi açıklasın lütfen bu işin nasıl olduğunu.

Üyelerin yorumlarını vermişsiniz referans olarak, o mesajlardan adını vermek istemediğiniz forumada ulaştım ama orda ciddi ithamlarla karşılaşmışsınız. Yaptığınızın suç olduğu ve suça ortak ettiğinizi, firmalarda uygulanırsa hapise kadar yolu oluduğunu yazmışlar diğer forumda.

MSdn hakkında bilgisi olan bilgili bir arkadaş yorumlarsa sevinirim. Mrİnternet size değil bu sorularım, lütfen satıcı olmayan bir arkadaş anlatsın ve aydınlatsın bizi, herhangi bir sıkıntı yoksa bende 2-3 adet sipariş vermek istiyorum ama o sitedekilerden sonra çok kararsız kaldım.

Faturası olmadığı için hem lisansların geçersiz olduğu hemde suç işlediğinizi, ayrıca msdn üyeliği alarak bu keylere zaten sahip olunabileceği anlatılıyor diğer forumda, sayfalarca okudum o forumu.

Hem bu kadar ucuz hemde alanlar memnun geçen 10 günlük periyodda, arkadaşla alışveriş yapıpda kötü yorumda bulunanada rastlamadım diğer forumda.

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar iyi bilen birisi açıklasın lütfen bu işin nasıl olduğunu.

Üyelerin yorumlarını vermişsiniz referans olarak, o mesajlardan adını vermek istemediğiniz forumada ulaştım ama orda ciddi ithamlarla karşılaşmışsınız. Yaptığınızın suç olduğu ve suça ortak ettiğinizi, firmalarda uygulanırsa hapise kadar yolu oluduğunu yazmışlar diğer forumda.

MSdn hakkında bilgisi olan bilgili bir arkadaş yorumlarsa sevinirim. Mrİnternet size değil bu sorularım, lütfen satıcı olmayan bir arkadaş anlatsın ve aydınlatsın bizi, herhangi bir sıkıntı yoksa bende 2-3 adet sipariş vermek istiyorum ama o sitedekilerden sonra çok kararsız kaldım.

YİNE be ben cevap vereyim size
evet çok şey söylendi
ilk etapta kendimi savundum baktm tam tersi tepki topluyor akışına bıraktım olayı.
Düer site dediğimiz R10 dur herkes açsın baksın konuya
Orada üyeliğiniz varsa alan kişilere sorun memnun mu değilmi.

MSDN kişisel hesap veriyor
Kişisel hesaplaa 2yılda bir download hakkı veriyor
ama
HERKESE KİŞİSEL HESAP vermiyor tabiki
sizi onaylaması lazım
onaylaması içinde bilişim içinde olmanız
şirketinizin olması vs.. gerekiyor

Faturası olmadığı için hem lisansların geçersiz olduğu hemde suç işlediğinizi, ayrıca msdn üyeliği alarak bu keylere zaten sahip olunabileceği anlatılıyor diğer forumda, sayfalarca okudum o forumu.

Hem bu kadar ucuz hemde alanlar memnun geçen 10 günlük periyodda, arkadaşla alışveriş yapıpda kötü yorumda bulunanada rastlamadım diğer forumda.

Eğer isteyen olursa
SADECE KEY VERİLİR
KEY + COA ETİKETİ ile satılır
KEY + COA ETİKET + BOX yani KURULU DVDli üründe satışı vardır

tabi bunlar ekstra kargo masrafı demektir.
Ürünler TRden değil
YURT DIŞINDAN BİR FİRmadan alınıyor.

Keyler MSDN hesabından satın alınıyor zaten
kaynak yine microsoft ama
kurumsal hesap
Düşük maliyetle alınıyor düşük maliyetlede satılıyor
RETAİL demek açın bakın sözlüğü PAREKENDE demek oluyor.

Microsoft bilmiyormu dünyada MİLYARLARCA insanın kaçak sistem kullandığınız
Adamlar bi bakıma katkı istiyor bu duruma

KEY Aldınız diyelim

1 = Microsoft sitesine gidin WGA denetimi yapın
2 = Microsoft sitesinden GÜNCELLEMELERİ indirmeye çalışın
3 = Microsoft Telefonla DESTEK Hattını arayın
ki zaten ilk önce key numarası kontrol edilecektr ki öyle destek versinler

Yukarıdaki 3 MADDEden birisinde olumsuzluk olursa ücretiniz geri ödenecektir...

Varsa sorusu olan herzaman Hazırım Yanıtlamaya.

R10 - Forumdonanım buralara bakın satış konularım var.
2 gün önce
Orijinalden alıntı: silmaryon

Hocam serial numarasını aldım denedim,çok teşekkürler.Sorunsuz kullanıyorum. 2 adet daha sipariş vereceğim.

iyi çalışmalar...

SİLMARYON isimli arkadaş aldı
Hatta 2 tane daha vereceğim dedi
vede 3 SİPRAİŞ VERDİ vede bugun MAİLle ilettim
Orijinalden alıntı: silmaryon

Hocam 3 adet serial için sipariş veriyorum.Diğer programla ilgili sizden haber bekliyorum.

İyi çalışmalar...

Ayrıca CÜNEYT isminde İSTANBULda bir bilgisayar dükkanı olan arkadaşla bağlantı kurduk Benden alıyor oda Dükkanında formatladığı sistemlere kuruveriyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Firmalar için sorun olabilir evet , bi denetim olsa fatura isterler anlatamassın böyle böyle aldım diye .Hani mahkemede sorun olmazda başlangıcı baş ağrıtır.Zaten iş yeriende almayı verin onada paraya kıyın yani :D Ev için olanada kimse gelip sormaz bile.Ev kullanıcıları için rahat valla.

Gerçi satıcı burada fatura kesmediği için zan altında bi şahıs firması bile olsa kurman gerek.Bunu sıradanlaştırıp site açsan prof, iş yapar.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Benim danıştığım bu konularda bilgili bilgisayarcı vardı, onun söylediğine göre ürünün faturası olmadığı zaman geçersiz oluyor.

Örneğin bu arkadaşın sattığı işletim sistemini ofisinizdeki makinaya kurdunuz, bsa'dan geldiklerinde fatura yok, etiket yok, etiket olsada fatura isteniyormuş, ne yapacaksınız?...

Herşeyi geçtim veri merkezleri neden bu yöntemi kullanıpda 15$'dan lisans almak yerine sunucu kiralayanlardan her ay 60tl windows lisans ücreti alıyorlar? Bu sorunun yanıtını lütfen verirmisiniz...

Ek olarak işletim sistemi lisansları www.aliexpress.com'da da 1 $'dan satıyorlar, kısa süre sonra sorun yaşandığınıda okudum...

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Benim danıştığım bu konularda bilgili bilgisayarcı vardı, onun söylediğine göre ürünün faturası olmadığı zaman geçersiz oluyor.

Örneğin bu arkadaşın sattığı işletim sistemini ofisinizdeki makinaya kurdunuz, bsa'dan geldiklerinde fatura yok, etiket yok, etiket olsada fatura isteniyormuş, ne yapacaksınız?...

Herşeyi geçtim veri merkezleri neden bu yöntemi kullanıpda 15$'dan lisans almak yerine sunucu kiralayanlardan her ay 60tl windows lisans ücreti alıyorlar? Bu sorunun yanıtını lütfen verirmisiniz...

Ek olarak işletim sistemi lisansları www.aliexpress.com'da da 1 $'dan satıyorlar, kısa süre sonra sorun yaşandığınıda okudum...

1= Kurumsal işyerleri vs. Faturasız işletim sistemi kullanamaz zaten
genel olarak kurumsal firmalara faturalı + box şeklinde satışı vardır..

1=Sunucu kiralama vs olayından anlamam nedir nasıl yapılır.

Aliexpress ten almadığımı yazmıştım R10 üzerinde zaten.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Keyler MSDN hesabından satın alınıyor zaten
kaynak yine microsoft ama
kurumsal hesap
Düşük maliyetle alınıyor düşük maliyetlede satılıyor
RETAİL demek açın bakın sözlüğü PAREKENDE demek oluyor.

KEY Aldınız diyelim

1 = Microsoft sitesine gidin WGA denetimi yapın
2 = Microsoft sitesinden GÜNCELLEMELERİ indirmeye çalışın
3 = Microsoft Telefonla DESTEK Hattını arayın
ki zaten ilk önce key numarası kontrol edilecektr ki öyle destek versinler

Yukarıdaki 3 MADDEden birisinde olumsuzluk olursa ücretiniz geri ödenecektir...

MSDN 2 yılda bir download hakkı veriyor dediğinize göre bir açığını bulup çok sayıda üyelik aldınız sanırım. Gerçi diğer forumda nasıl üyelik alıncağını anlatmışlar, rastgele bir şirket adı yazsakda oluyor demişler ama denemedim ben.

Peki anlamadığım şey garanti nasıl verebiliyorsunuz? Paranızı iade ederim diyorsunuz ama diğer forumda okuduğuma göre sizde yurdışından başkalarına bağlı çalışıyorsunuz, o adamların sözüyle mi bize söz veriyorsunuz. O arkadaşla sıkıntı yaşarsanız, sizede bir maliyeti var bunun sonuçta, size bedavaya gelmiyor hesaplar komisyoncu olduğunuzu söylemişsiniz. Hangi parayla neyi iade etceksiniz bu şartlar altında ona aklım ermiyor hocam kusura bakmayın ama.

Ciddi alıcı olduğum için çok araştırdım, üşenmedende okudum diğer forumdaki tüm mesajlarıda, arkadaşlarımada alıcam, ama 1-2 ay sonra hesaplar gümlerse sizi nasıl bulacaz? Parayı iade etcekmisiniz yoksa bende mağdurum, bende zarardayım mı diceksiniz?

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
MSDN 2 yılda bir download hakkı veriyor dediğinize göre bir açığını bulup çok sayıda üyelik aldınız sanırım. Gerçi diğer forumda nasıl üyelik alıncağını anlatmışlar, rastgele bir şirket adı yazsakda oluyor demişler ama denemedim ben.

Peki anlamadığım şey garanti nasıl verebiliyorsunuz? Paranızı iade ederim diyorsunuz ama diğer forumda okuduğuma göre sizde yurdışından başkalarına bağlı çalışıyorsunuz, o adamların sözüyle mi bize söz veriyorsunuz. O arkadaşla sıkıntı yaşarsanız, sizede bir maliyeti var bunun sonuçta, size bedavaya gelmiyor hesaplar komisyoncu olduğunuzu söylemişsiniz. Hangi parayla neyi iade etceksiniz bu şartlar altında ona aklım ermiyor hocam kusura bakmayın ama.

Ciddi alıcı olduğum için çok araştırdım, üşenmedende okudum diğer forumdaki tüm mesajlarıda, arkadaşlarımada alıcam, ama 1-2 ay sonra hesaplar gümlerse sizi nasıl bulacaz? Parayı iade etcekmisiniz yoksa bende mağdurum, bende zarardayım mı diceksiniz?

BENİM KENDİ MSDN hesabım yok
evet YURT DIŞI bir firma adına çalışıyorum
onların TÜRKİYE ayağıyım diyebilirim.
sizden ödeme alınca bende destek ekibine
isteği iletiyiroum
BANA MAİLle gelen KEY+DOWNLOAD linkini aynen alıp isteyen kişiye aktarıyorum
Çalışma şeklimiz bu
Karşının bana söylediği garantiyi aktarıyorum
mesela siz key aldınız çalışmadı
bana dediniz
SS adınız kanıtladınız bende aynı resmi karşıya iletiyorum sorunu
onlarda ya yeni key yada İADE yapıyorlar.

Mesela KASPERSKY 1yıllık lisanslar TÜRKİYEde çalışmıyor.
O nedenle 280-300 günlük lisans satıyoruz.

Sorusu olan rahatça sorsun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5