İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sigara ve sigarayı kesin bıraktıran bitkisel ilaç !!!Sadece sipariş üzerine...

A

Argonik

Misafir
Bende sigarayı bugün bıraktım. 8 senedir içiyodum. Şu anda pek yeni ama umarım bırakırım. İlaç ve benzeri şeyler kullanmıyorum. Daha önceden ilk sayfada yazan arkadaşında dediği gibi bi ilaç kullanmıştım adı Zyban gibi bişeydi. İçersen kusarsın dediler içtim daha hoş gelmişti tadı geri başlamıştım. Kafada biterse ilaç milaç bahane. Herkese sigarayı bırakmasını ve sağlıklı bir hayat yaşamasını tavsiye ediyorum.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar bende 2 gün önce sigarayı bıraktım.önemli olan kafada bitirmek,
geriye fiziksel bir alışkanlık kalıyor onuda tespih veya anahtarlık sallayarak geçiştirebilirsiniz, sigarayı bırakmak zordur fakat imkansız değildir arakaşlar,
yaptığınız sigarayı bırakma denemelerininden bıkmayın sürekli deneyin,
benim 10. denemem,
daha kolay bırakmak istiyorsanız birşeyle meşgul olun,size sigarayı hatırlatacak şeylerden kaçının,
ayrıca sigarayı bırakacaksanız anında bırakacaksınız cebinizde 1 paket sigara varsa onu çöpe atmayı bileceksiniz,
ayrıca ilaçlarda hem bilimsel yönden hemde psikolojik yönden yardımcı olur sigarayı bırakmanıza,

turkiyenette

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En başarılı sigara bıraktıran çözüm.

Ben herşeyi denedim, http://www.SigaraX.NeT adresindeki urun ile birakmayi basarabildim.

Tavsiye ederim herkese. Dogal, bitkisel bir urun.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ben herşeyi denedim, http://www.SigaraX.NeT adresindeki urun ile birakmayi basarabildim.

Tavsiye ederim herkese. Dogal, bitkisel bir urun.

Üstad Gerçekten mi yoksa reklam mı (Lütfen bak işin Manevi yönü var kul hakkı alma) bir abimize tavsiye edicem valla sigarayı yiyen biri vebalini alma eğer reklam yapıyorsan ??

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilac fılan hikaye iaradesi güclü bi insan istediği an sigarayı veya bağımlı olduğu maddeyi hemen bırakır.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
peki nasıl kullanıcaz hapmıdır bu otmudur nedir * ve kesin bırakıyormu irade ye gerek varmı :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pfizer ın bi ilacı var bizimkiler amerikadan getirdiler.. 2 kişi bıraktılar.. ama ben kullanamıyorum mide bulantısı yapıyor..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben sigarayı bırakmıcaktımda o beni bırakınca bende bi daha ona yaklaşmadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5