İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şiir Scripti

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar basit bir şiir scripti yaptırmak istiyorum.

Benim istediğim özellikler şu şekilde:
- Seo uyumlu olması benim en önemli beklentim.
- Asp script
- Veritabanı olarak Microsoft Access

Genel olarak isteklerim bu şekilde veritabanı içinde de zaten pek fazla birşey olmayacak şair ve şiir tablosu. Bu scripti bende yapabilirim, zaten var ama tek sorun seo ya uyumlu olmaması. Seo konusunda da bilgim olmadığından bunu yaptırmak istiyorum. Veya şuanda kullandığım scripti göndererek bu işi üstlenecek kişiye sadece düzenleme işide kalabilir kendi arzusuna bağlı olarak.

Bunu yapabilecek arkadaşlar bana istedikeri fiyatı bu başlık altına yada özel mesaj olarak ulaştırabilirse çok sevinirim.

Saygılar kolay gelsin hepinize...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
asp de seo icin hata sayfalarından yararlanıyosun server seninse sende yapabilirsin ama host aldıysan başka bir yerden server sahibinin hata sayfalarını sana kuralattırcağın sanmıyorum hata sayfaları sistemdeki dll dosyalarıyla oynamayı gerektirebiliyor ama asp nin başka turlu seosunu bulan geliştiren varsa bende yaptırmak isderim

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sanılanın aksine bu iş okadar zor değil. Ben yapabileceğimi söyledim. Ve kendisine pm attım.
Sadece html sayfalar içinde asp kod çalıştırmak için serverdan dll ayarlamak gerekir. Diğer işlemlerde buna gerek yoktur.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
serverdeki işlemin nasıl yapıldığın biri anlatırsa cok iyi olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5