İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siiryeri.Com için Script

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siiryeri.com domaini için elinde şiir portalı (şiir scripti) olan ve bu domainle paylaşmak isteyen var ise pm den ulaşabilir.... Bu Domain, elimizde bir şiir portalı olmdığı için kullanılamıyor, kullanmak isteyenler irtibata geçebilirler...

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazi hikaye sitelerinde kullandigi "jokesite script" (fikra icin tasarlanmis) scripti kullanabilrsin, php bilgiye ihtiyac olmadan terimlerde bir iki degisiklik yaptin mi oldu siir deposu. sözkonusu scriptin tam olarak adresini bilmiyorum ama googleden rahat bulundugunu biliyorum :p

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google den "jokesite script" şeklinde arattığımızda çok az sonuç alıyoruz.... ve download edebileceğimiz hiç bir link yok bulamadım... ama önerilerin için teşekkür ederim.

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında benim istediğim elinde bu tip şiir scriptleri olanların bunu paylaşmaları ve bu domain altında bir portal yayınlamak... elinde şiir portalı olan arkadaşlar varmı?

E

EFSANE_CLUB

Misafir
bende şiir portalı arıyorum yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapımcının açıklaması: Şairlerin şiir sayısı, kaç defa okundukları hepsi burda. Kendi sitem için kullandığım bu uygulamayı kodları sadeleştirerek sizlere sunuyorum.

Download Adresi : http://www.aspindir.com/goster/3907

Ek Not : Gelişmi bir sistem istiyorsan ücretle yazdırmanı tavsiye ederim.

E

EFSANE_CLUB

Misafir
yok buda çok basite kaçıyo yokmu şöle cafcaflı bir scrift free ama marez olmucak :(

E

EFSANE_CLUB

Misafir
yokmu şöle iyi bişi yaa herşey var oda vardır yardım edin lütfen :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5