İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayet etmeli mi? etmemeli mi? karar ve uygulamayı size bırakıyorum...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site sahibine uyari maili atmak daha mantikli..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet siteye bir mail at devam ederse et şikayetini

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi birini şikayet edeceksiniz allah aşkına?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hah şimdi oldu bakmamıştım ben hiç kelime var mı yok mu diye. açıklayıcı yazılsaydı keşke.

bu yüksek kazanç hedeflememiş de reklam çıkartmaya çalışmış herhalde, her telden kelime koymuş :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklayan gene reklamı görüp içeriğini merak ederse tıklıyor o yüzden bu tip şeyleri çok yanlış bulmuyorum ben. Kimsenin okumadığı yalandan içerik koyup kılıfına uydurunca oluyor bu şekilde olmaması da çok mantıklı değil sonuçta zorla tıklatmıyor. Bazen yerleşim gereği frame kullanmak gerekiyor. Zaten bazı sitelerde forex health bilmemne reklamı görüyoeum ziyaretçi tıklamıyorsa o reklamları çıkartmanın da bir anlamı kalmıyor esas sorun sahte tıklamalar.

Bu benim görüşüm tabi beni bağlar..

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kelımelere dıkkatlı bakınca gordum maksat hıt galıba gelen tıklasın istenmiş anlasılan

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hah şimdi oldu bakmamıştım ben hiç kelime var mı yok mu diye. açıklayıcı yazılsaydı keşke.

bu yüksek kazanç hedeflememiş de reklam çıkartmaya çalışmış herhalde, her telden kelime koymuş :)

her telden kelimeyi bırak benim sitemdeki metalarıda almış benim site adım adresim falan filan herşey adamın keywordleri arasında.. =))

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, bu webmaster i tanıyorum.
Eminim bu hilelerin yasak olduğunu bilmediği için bunu yapmıştır.
Bu sayfanın adresini e-posta atıyorum şimdi ilgilensin artık kendisi ne yapmak istiyorsa.

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sayfanın adresini e-posta atıyorum şimdi ilgilensin artık kendisi ne yapmak istiyorsa.

Teşekkürler.. en doğrusu.. biz sonuçta hepimiz aynı işi yapıyoruz.. birbirimizin kuyusunu kazıp direkt şikayet etmemiz doğru değil. ama Türk internetinin karalanmaması için arkadaşımızı uyarmamız lazım.. tekrar teşekkürler ilginiz için ;)

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ben boyle dusunmuyorum benım ıcın onemlı olay sey o keyword olan sayfada adsense olması degıl tamam o da yanlıs ama keyword konulması hit amaclı olarak baktıgımızda yanlış bir davranıs belkı bu sayfa ıle bu arkadas hak eden cogu sıtenın uzerınde cıkıyordur ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5