İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sikayet forumu yokmu burda?

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bir kac kendini bilmezi sikayet edeyimde hakkimda atip tutulanlarin sacmaliktan ibaret oldugunu gostereyim istedim :) bunun icin forum yokmu burda:d

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Konular ve mesajları moderatöre bildir seçeneği ile bildirince hemen ilgileniliyor kuaza..

emreunan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
OnuR öyledir ama herkes bilsin, dikkat etsin diye konular önemlidir

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Konular ve mesajları moderatöre bildir seçeneği ile bildirince hemen ilgileniliyor kuaza..

hocam sildirmesinde mesela yok ama bana cevap hakki doguyor adam anlamiyor, simdi bunun mesajini sildirsem ben haksiz duruma dusecem :) neyse agzinin payini aldi zaten :)

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
hocam sildirmesinde mesela yok ama bana cevap hakki doguyor adam anlamiyor, simdi bunun mesajini sildirsem ben haksiz duruma dusecem :) neyse agzinin payini aldi zaten :)

Aynen bir bakıma öyle gerçekten konuya baktım bende.. trgy zaten inceleyip gereken cevabı da uzaklaştırmayı da yapacaktır bence..

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aynen bir bakıma öyle gerçekten konuya baktım bende.. trgy zaten inceleyip gereken cevabı da uzaklaştırmayı da yapacaktır bence..
soz konusu mehmet arkadasima yazdim gerekli evabi yazdi o konuyada eklettirdim bir mod arkadas kapatmisti en son sagolsun kirmadi ekledi :) biz ne yaptigimizi biliyoruz, ama millet kim ne laf attigini bilmiyor, yazik :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5