İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayet:Kötü Adam

wobber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısınız ikinci ödeme için cok erken oldu ama öle acındırdı ki kendini benimde bi de tam dügünüm sırası idi.bende paraya sıkışıktım o arada yinede gönderdim.durum adliyeye bildirilmiştir.yöneticilere teşekkür ederim gerekli görülen yaptıkları için

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısınız ikinci ödeme için cok erken oldu ama öle acındırdı ki kendini benimde bi de tam dügünüm sırası idi.bende paraya sıkışıktım o arada yinede gönderdim.durum adliyeye bildirilmiştir.yöneticilere teşekkür ederim gerekli görülen yaptıkları için

Şuraya bak, adam bi site kurayım dedi soluğu adliyede aldı, insanda heveste bırakmıyorlar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Valla elinde kapı gibi makbuz varken kaçıma parçala herifi...sonuç uzun sürer ve yöneticiler eski konu diye kapar mutlaka ama sen yinede burdan bilgi verirsin bize ;)

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok geçmiş olsun, nicki de manidarmış zaten o arkadaşın.)
Havale yaptığınız hesap numarasını da verirseniz iyi olacak (ya da mümkünse havale evrakının daha büyük halini)

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben mağdur olan arkadaştan bahsediyorum :) dolandırından bahsetmiyorum,

eğer dolandırandan bahsetmiş olsa idim, "herşeyin yolu yordamı var" kelimesini açıklarmısınız ?

Hemen açıklayayım.
Normal şartlarda bir web sitesi yaptırırken belli bir ücret ödersin. Siteyi yapan adam bunun karsiligi siteyi tam olarak bitirip anlaştığı fiyatın geri kalan miktarınıda alır, bunun sonucunda siteyi teslim eder. Ve siteyi alan adam siteden memnun kalırsa alır (2.boyut bu tabi) Bu işin yoluda yordamıda bu. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5