İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sıkılanlar buraya-Üstümdeki Kullanıcı

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe anladım ben ikiside bana yazdı :D crawler anlamış yalaka mıydı :) ama o başka anlamıyla kullanıyodu

M

mavidusler

Misafir
Edit:

mp3master: bugünü oldukça hızlı yaşayıp beni de bu mesajı editlemek zorunda bırakmış yeni forum müdavimlerinden

crawler:
Bir önceki hakkımdaki yazısında ne söylediğini çok iyi anladığım, ama üstteki kullanıcıyı bozmamak ve olayın akışına uygun yazmak için tarzı değiştirmediğimi anlamayan forum kişisi.
Bkz: Parantezler

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedense hala avatarına bakıyorum , napim illa gidip kaciriyimmi su hatunu diye düşünmeme sebep olan kullanıcı !!

A

AqiA

Misafir
Eski bir dost..

Dipnot : Klarnet.net < > Mesajında yeni olduğumu, boşa doluya sıktığımı yazmışsın. Yanılmışsın. Bu forumda en fazla mesaj yazan kişi'yim sanırım ;)

H

Heryerdeyiz

Misafir
Avatarı janjanlı kımıl kımıl olan insanın içini hoplatan eski bir dost :)

M

mavidusler

Misafir
Görünce hangi takım taraftarı olduğunu şıp diye bildiğim (zeka faktörü:)) sonra da "aa bu da bizim takımın taraftarı" diye sevindiğim, bizim takım demişken aklıma çıkmaza giren transferlerin geldiği, bu nedenle efkarlandığım, her seferinde bir sigara yakmama sebep olan; "Dikkat Cimbom Çıkabilir" manasındaki nickiyle sarı kırmızı renklerdeki ulu gücün semayı dolaştığı izlenimi veren forum insanı.

B

baybars

Misafir
Her forum üyesi gibi benimde avatarına sulandığım, nfk dan bahsedince dahada çok merak ettiğim forum insanı

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Avatarında "sorun mu var" diye bizi kontrol eden biri.
Galatasaray demeyin bana, o zaman Ribery aklıma geliyor basıyorum küfürü. Gerets'den umutluyuz :)

B

baybars

Misafir
Gamend' Alıntı:
Avatarında "sorun mu var" diye bizi kontrol eden biri.
Galatasaray demeyin bana, o zaman Ribery aklıma geliyor basıyorum küfürü. Gerets'den umutluyuz :)
Muhabettini sevdiğim iki üç kişiden biri, sıcak kanlı karizmatik bir arkadaş

M

mavidusler

Misafir
Sık sık buraya yazması dolayısıyla çok sıkılgan olduğunu düşünmeye başladığım forum kişisi :) Yeni ama çok hızlı, mesajlarında polemik izi taşımayan saygı duyulası kişilik.

B

baybars

Misafir
mavidusler' Alıntı:
Sık sık buraya yazması dolayısıyla çok sıkılgan olduğunu düşünmeye başladığım forum kişisi :) Yeni ama çok hızlı, mesajlarında polemik izi taşımayan saygı duyulası kişilik.

Aynen öyle işyerinde patlıyorum sıkıntıdan tam bana göre bir başlık :p

B

baybars

Misafir
Dur ben gideyim yeni bir konu açayım sıkıldım yaaa. Patronlarım iş verin bana iş :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Edit: Gece gündüz İyinet civarlarında olan ve en az benim kadar hızlı mesaj yazan kişi. :p
Baybars, madem sıkılıyorsun gel bana yardım et tasarım konusunda. :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana hala The Rasmus dan Days in remix ini yaapcak rapci forum sakini.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aa unuttum. :D Rock müziğe (re)mix gitmez ama ben senin hatrına yapayım. :)

Benden remix bekleyen rock hayranı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi