İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sıkılanlar buraya-Üstümdeki Kullanıcı

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ankaralı koçum be. :p
İstanbullu'lara karşı cephelere çekildiğimiz arkadaşımız. :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Manyaklık derecesinde mavi hayranı. :p
Şiir meraklısı. (potansiyel şair)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kız uğruna herşeyinden vazgeçeceğini düşünüyorum bu arkadasın ama bi anlasa Istanbulda aşk başkadır , bırakır Ankara'yı falan :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her konuda bir görüşü olan ve imzasındaki soruya buraya takılanların herbirinin içinden cevap verdiğine emin oldugum , bir kişilik :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
crawler' Alıntı:
kız uğruna herşeyinden vazgeçeceğini düşünüyorum bu arkadasın ama bi anlasa Istanbulda aşk başkadır , bırakır Ankara'yı falan :)

Böyle dediğime bakma sevdim mi tam severim. :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajlarında hep "sevgi" kelimesini kullandığı için aklıma birini sokuyo devamlı gene arabesk dinlemeye başlıyorum kederden.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek tanımıyorum ama iyi birine benziyor ;) zamanla tanıyacağız elbette , ha birde mp3 işi yapıyor ayrıca cd satıyor. Hatta bi macerasını okumustum bıçak çekme falan :)

M

mavidusler

Misafir
Dakika dakika ne yaptığını foruma bildiren, bunu yaparken Ankara-İstanbul kavgasına sebebiyet veren, kendisiyle başka bir platformda çok daha önceden tanışıklığım olan bir arkadaşım. Avatarı kadar yakışıklıysa daha çok kızın canını yakacaktır.

"Evet şimdi de Ankara'dan dakika ve skor alıyoruz"

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onun avatarına her baktıgımda , avatarıyla konusarak, " benimle evlenirmisin " sorusunu içten içe sordugum biri işte..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
crawler' Alıntı:
onun avatarına her baktıgımda , avatarıyla konusarak, " benimle evlenirmisin " sorusunu içten içe sordugum biri işte..

Arkadaşım avatara aldanma mavidusler erkek. :p

Ankara'dan bildiriyorum; dakika 70 skor 0-0. Sazan testimiz bugün başarısız oldu. Afişe ettiler bizi. :D

M

mavidusler

Misafir
Cinsiyetimi açıklayıp (daha önce aynı topic altında bi kaç kez farklı ağızlardan açıklanmıştı) crawler'ı hayatının hatasını yapmaktan alıkoyan yardımsever kişilik.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maviduslerden değilde onun avatarından bahsettiğimi anlamayan kullanıcılar toplulugu :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim az önce onun ne demek istediğini anladığım kullanıcı (ki önceki sayfalarda liv tyler mıydı ne ise o kadına olan ilgisini söylemişti)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi