İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şimdi ben bu siteyi adsense için verimli bulmuyorum.////Bir sorum var?///

msemocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni açtığım bir site için google adsenseye başvurdum.
2 ayda 30$ yaptı :(
Şimdi ben bu siteyi adsense için verimli bulmuyorum.
Doayısıyla adsense reklamlarını kaldırdıktan sonra içeriği adsense programına uymayan içerikler koymak istiyorum.

Bu site için onaylanmış olan adsense hesabımın kodlarını içeriği uygun olan başka bir siteye koysam diyorum bir sakıncası olabilir mi?

Google adsenseyi açmış olduğum (ama adsense kodları yerleştirmediğim)siteye bakarda içerik uygunsuz diye hesabı banlar mı.Diğer sitemde bundan etkilenirmi?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
O Site için Açıldığı için Belki Banlanabilirsin... Ancak Başka Sitelere Kodu Tabiki Koyarsın...

msemocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok saol..bu benim sorumun cevabı değil.
Adsense kodunu diğer sitelere koyabileceğimi biliyorum.
Google adsense sözleşmesinin çıktısını alıp hepsini okumuş birisiyim.

Bu soruyu adsenseyede gönderdim 6 gün oldu ama cavap gelmedi.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense robot'u reklamı her tekil hite gösterdiğinde sitene girip sitenin screenshot'ını vssını alıp çıkıyor. tabii bu güvenilir(eski hesabı olanlar) olanlar için daha az şekilde cereyan etmekte.

reklamının gösterildiği içerik sayfalarında google ads kodu yoksa sorun olmaz.
yani sana daha uygulamalı söyleyeyim:

site.com/absürt => ilegal içerik
site.com/dokumanlar => legal içerik

dokumanlar dizininde ads kodu kullanabilirsin. ama absürt'a yer veren sayfalarda kullanamazsın. ;)

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense robot'u reklamı her tekil hite gösterdiğinde sitene girip sitenin screenshot'ını vssını alıp çıkıyor. tabii bu güvenilir(eski hesabı olanlar) olanlar için daha az şekilde cereyan etmekte.

reklamının gösterildiği içerik sayfalarında google ads kodu yoksa sorun olmaz.
yani sana daha uygulamalı söyleyeyim:

site.com/absürt => ilegal içerik
site.com/dokumanlar => legal içerik

dokumanlar dizininde ads kodu kullanabilirsin. ama absürt'a yer veren sayfalarda kullanamazsın. ;)

bende bu konuda hemfikirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5