İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şimdi bu sayılmış tıklamamı ?

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam başlık biraz garip oldu ama başka türlü yazamadım

sitelerimden birine dün gece
3 kişi girmiş 5 tıklama olmuş :)
ve google diyorki ;
3 5 166,7% USD 776,67 USD 2,33

şimdi merak ettiğim bu saymışmı tıklamayı yoksa saymamış mı ?
ben tıklasam hile oluyor ee adamın biri bir girişte 3-5 reklama tıklamış bu hile sayılıyor mu ? yoksa google adamın tıklamalarını kale almayıp sadece 1 tıklama için mi vermiş bu parayı ?

Selamlar

G

guajira

Misafir
sayılmış hayırlı olsun 5 tıka 2.33. 3 kişi gelmiş 5 tıklama olmuş. anlattıklarına bakarsak hile yok kardeş. adam bi yerden girmiş tıklamış. Ama sen tıklarsan hile olur neden. google ziyaretçilerin reklamlara tıklaması için para verio. senin tıklaman için değil. :)

not: 3 kişi girip 5 kişi tıkladıysa tıklama oranı %100 den fazla olmalı. demekki sayılmayanda var.

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten ben tıklamadım
tıklama oranı 166,7% olunda şaşırdım yani hep söylüyoruz bir adam çok tıklarsa google onu saymaz diye ama google 166,7% olarakta gösteriyor...

kafam karıştı biraz

P

paradox

Misafir
Bişey olmaz 1 ay google ı test ederken hergün farklı iplerden 10 reklama tıkladım ay sonunda çekim geldi hatta parası bile bitti..

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bi şey sorcam googleın size bu aralar tıklama başı nekadar veriyo
bana iki gündür 0.03 veriyo daha önce .50 iken iyiydi ama şimdi herşey tam anlamıyla dibe vurdu :(

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parayı veren Google değil reklam veren.
Daha önce çıkan reklamların değeri o dur, onu veriyordur şimdide bu reklamlar bunu veriyordur.
Aynı reklam çıkıyorsa reklam veren önce 0.50 diye anlaşmıştır şimdide 0.25 diye falan..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5