İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şimdi dmozda olan bi siteyi google eklermi mutlaka?

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Mrb sole bi sorum var. Googlede banlı ama dmozda ekli bir siteyi google dmozdan datalarını cekince veya guncelleyince o banlı siteyi indexlermi yoksa banlımı kalır tamamen dmoza guvenirmi ? bu nedir net bir cvp verebilcek olan varmı kolay gelsin...

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
banlanma olup olmadıgını sole anladım expire suresi bitmis ve domain dusmus ben yeni kayıt ettim ve daha oncedende kullanılmamıs yaklasık 1 senedir parka cekmis bi firma ondan sonra ben aldım sorun nedir park banı kalkarmı hemen bayada dost link link degişimi yaptım. olay bu yani fikri olan

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
adresten ancak benım anladıgımı anlıcaksın sende farklı bişey olacakmı ? yorumunuzu alsam daha iyi olcak. adres sohbetli.net

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
evet yanıt yokmu . ?

S

SatlikDomain

Misafir
daha önce alınmış ve süresi uzatılamış düşmüş bir domaini aldığınız zaman en az 8 ile 10 ay arası bekleyin.

2003 de kullanılmış 2004 e düşmüş ve 2005 in şubat ayında aldığım domain 2005'in ortasında indexlemeye başladı.

3 ay önce düşen ve aldığım domaini geçen hafta indexlemeye başladı,

Yani banlanma değilde bir koruma çeşidi diyebilirz,

SatlikDomain.com 2004 de kullanılmış 2005 de düşmüş, 2005 sonunda ben aldım ve açtım siteyi 2 hafta sonra dmoz a girdi ama hala bir indexli sayfası yok, ana sayfayı bile indexlemedi daha. En erken yazın indexleme başlar.

Korkmana gerek yoktur.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende soyturk.com u düşünce almıştım. Google de kara listeye girmiş ben almadan önce. aradan 4 ay geçtikten sonra indexlenmeye başladı. Beklerseniz sorun olmayacak

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Düşen domainlerin banı, max. 8ay gibi bir surede geçmekte..

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Eyv hepinize babacanlar icim rahat artık. Zamana ihtiyac oldugunun farkındayım zatende bazı ında bu konuda sıkıntıları var. Iyi oldu aydınlattıgınız. 2 Aydır aktifim bayada link degişimi yaptım kendı halıne bıraktım suan dmozdada kayıtlıyım iyi calısmalar saolun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5