İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

simge durumuna küçülen pencereler gözükmüyor..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısaca sorunum şu..

asdasfgsdfasdfsdf8gx.jpg

resimde internet explorer'ın simge durumuna küçültülüp,başlat çubuğuna inmiş hali var..fakat ben pencereleri simge durumuna küçülttüğümde başlat çubuğuna iniyor ama gözükmüyor..bunu nasıl düzeltebilirim?

E

ElementR

Misafir
başlat çubuğunda boş bi yerde sağ tıkla özellikler de yuvarlak içindeki seçeneği seçili haldeyse kaldır.

hata' Alıntı:
Untitled-1.gif:
The Dimension limits for this filetype are 620 x 280. We were unable to resize your file so you will need to do so manually and upload it again. Your file is currently 404 x 448.

neyse boşver :)

seçeneğin adı benzer görev çubuğu ögelerini grupla

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ElementR, o da değil :)
Mesela şuan yazdığım explorer penceresini sağ üst köşeden simge durumuna küçült diyince, aşağıya inmesi gerekiyor değil mi?

asdasfgsdfasdfsdf8gx.jpg

yani bu resimdeki gibi aşağıda internet explorer'ın gözükmesi gerekiyor..
işte ben pencereyi aşağıya indirdiğim zaman aşağıda gözükmüyor..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sorunu ne zamandan beri yapmaya başladı? Eğer kafanda bir tarih varsa şunları dene.

Başlat -> Çalıştır : "msconfig" yaz ve çıkan pencereden sistem geri yükleme yap. Eskiden çalışan bir tarihe döndür. Genelde işe yarıyor.

İyi çalışmalar..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün araç çubuğuna tıklamıştım kısayolu açmak için.."Başlat" 'ın sağında olur ya,ie,firefox,media player vs..Fare elimden kaydı ve o sorun yaşadığım bölüm olan "simge durumuna küçültünce aşağıya inen bölüm" kayboldu..

Sistem Geri Yükleme kapalı olduğundan geriye dönemiyor pc..Kaldım ortada..Alt+tab ile geçiş yapıyorum programlara ya..Çıldıracam :(

E

ElementR

Misafir
ctrl + esc ye bas gözüküyor olması lazım :s.
mouse kaymasıysa hadise basittir ama yazdıklarından tam anlaşılmıyor.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ctrl + esc başlat'ı açmıyor mu?

Tekrar baştan anlatayım en iyisi : )

Şimdi bi tane internet explorer penceresi açın..Sağ üst köşede "Simge Durumuna Küçült >> _ " şeklinde bir işaret var.Ona tıklayın..Ne oldu? Internet Explorer penceresi;

asdasfgsdfasdfsdf8gx.jpg

resimdeki gibi aşağıya indi..İşte bu şey bende olmuyor..Aşağıya iniyor, fakat aşağıda gözükmüyor..Valla daha açık anlatamam herhalde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5