İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sinangunay ve reselelrmerkezine ulaşmak isteyenler

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba

daha önce burda tartıştım diye bana özelden soran çok oluyor bu arkadaş tarafından dolandırıan ve ona ulaşmak isteyenler yeni sitesinden ona rahatça ulaşabilir

whois bilgisi:

http://whois.domaintools.com/univps.com

sitesi ve forumu:

http://www.univps.com

satış yapığı aktif başlık ( yabancılşara vps satıyor)

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=529602

MSN:

[email protected]

Kendisini övdüğü başlığa verdiğim cevap: (sizde tecrübelerinizi yazabilirsiniz)

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=531022

Bu mesajı atmamdan 5 dakika sonra EuroVPS in sahibinin bana attığı özel mesaj:

This guy was a customer of ours for 3 days

1. he came signed up for Windows VPS service
2. he made 10+ tickets
3. he made chargeback after 3 days

I agree 100% with you, this is ridiculous. He probably posted that review himself.

Paranız bu arkadaşta kaldıysa bulun tahsil edin.

Not: amaç tartışma değil, ulaşmak isteyenlere yol gösteriyorum...

M

milyonernet

Misafir
Okudum ingilizcemin yettiği kadarçok güzel sorular soruyorlar yabancı forumlarda cevaplarda takır takır verilmiş :)
2. sayfadan sonra neler oluyor bilmiyorum :)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk valla korkulur senden bitirmişin adamı :) bu arada teklifini kabul etsene liğme liğme etcekmiş seni :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sinangunayı özledim ben :D
Ne güzel o burdayken onun hakkında açılan konular polisiye romanı gibiydi.. onun açtığı konular ise pinokyo, ali baba ve kırk haramiler.. Alaaddinin sihirli lambası bölee beni alıp diyardan diyara götürüyodu :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
sinangunayı özledim ben
Ne güzel o burdayken onun hakkında açılan konular polisiye romanı gibiydi.. onun açtığı konular ise pinokyo, ali baba ve kırk haramiler.. Alaaddinin sihirli lambası bölee beni alıp diyardan diyara götürüyodu
sen onu bir de moderatörlere sor istersen. konu en az 10 sayfa oluyor, gereksiz bir konu yüzünden 10 sayfa okuyorsun, sonra gelen özel mesajları cevaplamaya çalışıyorsun, o bana bunu dedi ben ona şöyle dedim onu banla beni evlendir tarzından istekler geliyordu. of of ne günlerdi :p

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ploop' Alıntı:
sen onu bir de moderatörlere sor istersen. konu en az 10 sayfa oluyor, gereksiz bir konu yüzünden 10 sayfa okuyorsun, sonra gelen özel mesajları cevaplamaya çalışıyorsun, o bana bunu dedi ben ona şöyle dedim onu banla beni evlendir tarzından istekler geliyordu. of of ne günlerdi

evet halinizi anlayabiliyorum.. öyle bir konu açıldığı zaman direk gidip stok yapacaksın cips cola şikolata fiski popcorn vs vs vs :D :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
evet halinizi anlayabiliyorum.. öyle bir konu açıldığı zaman direk gidip stok yapacaksın cips cola şikolata fiski popcorn vs vs vs :D
aslında sağolsun trextra'nın başı yandı hep o işlerde, kendisinden buradan özür diliyoruz :p

Y

ysf

Misafir
aslinda biraz orantili sallasa, cok iyi kazanacak ama. arkadas komple sallamis kardesim diyordum okuyunca sok ooluyorum artik. "naber yusuf " dese kimlige bakasim geliyor artik, harbi yusuf muyum diye

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ysf' Alıntı:
aslinda biraz orantili sallasa, cok iyi kazanacak ama. arkadas komple sallamis kardesim diyordum okuyunca sok ooluyorum artik. "naber yusuf " dese kimlige bakasim geliyor artik, harbi yusuf muyum diye
hay allah yine güleceğim şimdi ayıp olacak :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5