İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sinema

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hiçbir filme gidemiyorum son 2,5 aydır.

Askerlik derken, bitti askerlik. Geldik. Askerdeyken hayal kurardık, ulan çarşıda sinemaya gidemiyoruz, dönünce bol bol gideriz diye. Şimdi de iş başladı. Yabancı yanında değilim, İş kendi işimiz ama insan yorgun argın olunca da akşamları ancak dinlenmek kalıyor geriye.. Nasipse bu haftaiçi bi gün mesaiyi tatil yapacam ve bir filme gideceğim :) En çok Hitler'i anlatan filme gitmek istedim ama o kadar istememe rağmen gidemedim ona da.

Siz neleri önerirsiniz. Hangi filmi izlediniz ve tam not verdiniz?

Seçenekler:
http://beyazperde.mynet.com/salon/208/Samsun-Konak-Sinemasi

-Canavarlar Yaratıklara Karşı
-Deli Deli Olma
-Güneşi Gördüm
-Hızlı ve Öfkeli 4
-Kehanet
-Marley ve Ben
-Yabancı

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
-Hızlı ve Öfkeli 4 e gitmeni tavsiye ederim.
kehanete gitcez bizde bu perşembe

h2o

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nicolas Cage 'in oynadığı hiçbir film kötü olmaz. Kehanet' e gitmelisin bence.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Knowing hayal kırıklığına uğratır sizi. Bir çok şey anlamsız yere yapılıyor filmde. Filmin sonunda bağladıkları hadise ile ilk 1 saati içerisinde olan olayların hiçbir manası yok. Sadece korkutmak ve sürüklemek için bir sürü gereksiz sahne ve tema var. Nicolas Cage'in triplerde insanı deli ediyor. :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Kehanet'e git bence cok güzel oldugunu dymuştum. Kısmetse bende gidicem.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
-Hızlı ve Öfkeli 4 (kesinlikle izlemelisin Konyondaki büyük salonda izledim (salon 8) şahaneydi )
-Kehanet (şuan izliyorum efektleri ve girişi güzeldi bitince bi yorum yaparım :p)
-Marley ve Ben (Çok beğendim eğer duygusal komedi filmleri seviyorsanız izlenebilir. Sade yapılmış nerdeyse normal hayatın dışında senaryoya dair birşey yok)
-Canavarlar Yaratıklara Karşı (0-10 yaş arası için gitmeni tavsiye etmem)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Güneşi Gördüm filmini merak ediyorum bende ona gidicem güzel olduğunu söylüyorlar...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
-Kehanet

filmi rezil çıktı. Elimizde efekt var oyuncu var o zaman film çekelim adına yapılmış birşeye benziyor. Gelen kehanetler sayesinde birinin cesedini lağamdan çıkarıp, ruhunu huzura kavuştursa daha iyi bir son olurdu.

Filmden aldığım tek mesaj insanlar maymundan gelmemiştir uzaylılardan gelmiştir. O halde uzaylılar maymundan gelmiştir. Yırtık biz uzaylılar düşünsün.

öneri izlemeyin :D

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-Güneşi Gördüm // beğenmedim
-Hızlı ve Öfkeli 4 // güzel sayılır
-Kehanet // güzel
-Devlet Oyunları // kötü

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Devlet oyunları filmi için güzel diyorlar. Kehanet e gitmeyin çok sıradan monoton heyecan vermeyen bir film olmuş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5