İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınıf Başkanı Kızların Dramı :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bunu haberlerde de verdi. İzlerken dondum kaldım resmen... Görünrü boyunca galiba hiç nefes almadım :D

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
katıldım ya resmen :D ben okula gelirken ayağım ıslak geldim,baktım ıslak mı kuru mu diye baktım :D , havva başkan ayrı bi derya :D

atalay'da arkadan isyan etti :D "hep bana suçu atıyonuz lan" :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
:)) MaşaAllah ya Allah cc zihin açıklığı versin boş değil bu yavrucaklar ...

T

trgy

Misafir
Çok dolu ama bu yavrucaklar :D Fazla dolmuş kız sonunda dayamamış. Bunlardan iyi siyasetçi olur gözyaşı çok döküyorlar. :)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yaşları küçük ama söyledikleri gerçekten çok büyük duygulandım haberlerde izlerken :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Öğretmenin böyle yapması doğru mu?

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öğretmenin paylaşmasında ne sakınca varki yanlış birşey yok sonuçta ortada.Bu vatanın evlatlarını herkes görsün ve gurur duysun nekadar onurlu çocuklarımız var.İşin kötü yanı bu yaştaki ufacık çocuklarımız bile ekmek parasından bahsediyor :/

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı arkadaşlar gülmüşler fakat ben burada komik bişey göremedim.

Öğretmenin kameraya çekmiş olması bence kötü değil çocukların söyledikleri eminim ki çok kişi de bazı fikirlerin değişmesine yol açmıştır.

Bari bu tür görüntülerde gülmeyin orada ciddi bişeyler söylüyor kızlar bunda gülünecek bir durum olduğunu sanmıyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Daha bişey görmediler. Biraz daha büyüsünler daha fazla ağayacaklar.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
burada gülünç olan nokta bana göre,o küçük kardeşlerimizin büyümüşte küçülmüş gibi tatlı konuşmaları,başkanlığa kendilerini kaptırmaları :) bi başkanlık için küçük kardeşimizin bunları söylemesi kendini o anki duruma kaptırıp konuşmasıdır.

burada gülünecek nokta budur,insanın durumu,yaşamı,hayatı ile değil.kimsede bu durum için gülmez zaten.art niyet arayıp,saman altında buza aramaya gerek yok.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
derste kamera kullanımı yasak deniliyordu ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
soruşturma başlatılırsada şaşırmamak gerek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5