İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(sınırlı sayıda) yıllık 59$'a sanal mağaza uygulaması

E

erimkirca

Misafir
merhaba

bir e-ticaret projesi için referans oluşturabilmesi açısından sadece hosting masrafı karşılığında SINIRLI SAYIDA sanal mağaza hizmeti verilecek KURUMSAL MÜŞTERİLER aranmaktadır.

Yıllık servis bedeli 59$'dır.

Ücrete neler dahil ?

- 100 ürünlük bir sanal mağaza sistemi
- Ürün ekleme,düzenleme,kategori düzenleme,banner düzenleme,promosyon faaliyetleri,sipariş takip sistemi,içerik yönetim sistemi vb. kontrol imkanı sunan tamamen Türkçe sanal mağaza kontrol paneli
- Banka havalesi ve kredi kartı ile sipariş kabul imkanı..
- Mevcut web tasarımına adaptasyon
- Web sitesi mevcut değilse fazla komplike olmayan bir görsel tasarım
- Kurulum ve sonrasında teknik yardım-destek
- Kredi kartı ile satışlarda sanal POS entegrsayonu
- SSL kurulumu
- 5 adet POP3

Neler dahil değil ?

- İsteğe bağlı SSL sertifikası
- Domain (alan adı)
- Bankaların sanal POS hizmet bedelleri
- Sanal mağaza yazılımının kaynak kodları

Bu ücretler e-ticaret projeimizde çalışır referans site bulundurmak maksadı ile sadece SINIRLI SAYIDA (3-4) uygulama için geçerli olup SADECE KURUMSAL MÜŞTERİLERİN talepleri dikkate alınacaktır.

Sanal mağaza uygulamasında TC Kanunlarına yada genel ahlak kurallarına aykırı materyal ( telif haklarına aykırı ürünler,yetişkin içerkli ürünler vs.) satışına , SSL sertifikası kurulmadan kredi kartı ile sipariş kabulüne müsade edilmeyecektir.

İlgilenen firmalar , EN KISA ZAMANDA [email protected] adresinden benimle iletişim kursunlar.

İyi çalışmalar.

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site adresi verseydiniz en azından görsel olarakta bilgilenirdik

E

erimkirca

Misafir
Ücretlerimiz normal satış fiyatı olan 99$a yükseltilmiştir. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu durumu anlamiyorum... Kimse kusura bakmasin ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5